Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tárgyfelvétel hogyan működik?

Tárgyfelvétel hogyan működik?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy eleg sok helyen utanaolvastam de nem talaltam sok mindent. BGE-re vettek fel es nem kuldenek minden egyes dologrol tajekoztatot, azt se tudom mikor van a targyfelvetel vagy meddig mert sehol nem talaltam meg. Nyilvan soha nem csinaltam ilyet ezert teljesen tudatlan vagyok ebben a temaban. Hol tudom megnezni hogy az adott szakhoz mik az ajanlott targyak vagy hogy miket kell felvenni, kihez erdemes? Elvileg van mentorom aki tudna segiteni de meg az se derult ki mikor kapom meg vagy hogy hogy van ez az egesz😅elegge felek hogy rosszul fogom csinalni vagy kifutok az idobol ugyhogy kerlek normalis valaszokat irjatok, koszonom<3

2021. aug. 12. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom eddig hol olvastál utána, de minden fent van a BGE honlapján.


[link] (tantervek)

[link]

[link]

2021. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a Neptunba, regisztrálsz a félévre hogy aktív legyél, aztán a tárgyfelvételnél beállítod a mintatantervedhez tartozó szűrést és felveszel mindent amit első félévre ír. Egyelőre még nem kell választhatókkal foglalkoznod
2021. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!