Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szombathelyi,középiskolai...

Szombathelyi,középiskolai kollégiumok, ahol van férőhely? Sürgős!

Figyelt kérdés
Győr-Moson-Sopron megyében lakok, közel Vas megyéhez, de ez az iskola, ahova mennék túl messze van. Eddig nem úgy volt hogy oda megyek, csak azt az osztályt nem indították el, ahova én jelentkeztem. Szóval melyik koliban van férőhely Szombathelyen? Holnap úgy is megyünk, csak gondoltam itt is kaphatok választ.

2021. aug. 16. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen az oldalon tájékozódva lehet találni olyan középiskolai kollégiumot Szombathelyen, ahol még van szabad férőhely.


[link]

2021. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sikerült találnod? melyik iskolában tanulsz tovább? sok iskolának van saját kollégiuma, illetve az Ady tértől nem messze van egy központi koedukált kollégium, ahová minden iskolából lehet menni.
2021. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

kedves 2. válaszoló.


Sajnos az eddigi próbálkozásaim nem voltak sikeresek. Holnap felhívjuk az Orlayt (Kereskedelmi és Vendéglátó SZKI kollégiuma), és a Hermann Ottó Technikum kollégiumát. Amelyre te gondolsz az a Németh Pál kollégium, de az is tele van. A Körmendi Kölcsey Ferenc Gimnáziumba járnék, de annak nincs kollégiuma.

2021. aug. 23. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
A Hermann Koli is fullon szokott lenni, a Hermannosokat is Orlayba szokták átrakni.
2021. aug. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
f/l vagy?
2021. aug. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4. válaszolónak: Az Orlayban azt mondták, felvesznek majd szeptemberben, mert általában néhányan elhagyják a kollégiumot. Szóval a szüleimmel beszéltem, és azt mondták addig szeptemberben be tudnak vinni, mert anyám itthon van.

5.válaszolónak: fiú vagyok.

2021. aug. 24. 10:13
 7/8 A kérdező kommentje:
Valamint ugyan ezt mondták a Németh Pál, Berzsenyi kollégiumokban is, szóval egy kicsit több esélyem van így.
2021. aug. 24. 10:16
 8/8 anonim ***** válasza:
hova vettek fel téged?
2021. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!