Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az lenne a k@rdésem hogy a...

Az lenne a k@rdésem hogy a központi felkészitö órákat az adót iskolában adják ahon vagyunk 8.osztályban abban a suliban? Vagy pedig külön meg kell venni az órákat egy tanártól(Bocsi ha nem értitek a kérdél@st nem tudtam igazából hogy írjam le)

Figyelt kérdés
@ jel azért van ott mert csak úgy engedte ki tenni az óldara(emiatt elöre is elnézést)
2021. aug. 14. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy a helyesírás miért nem megy...


Ha az iskolád tart felkészítőt, akkor nem muszáj másik iskolába menni, de előfordulhat, hogy a saját iskolád is csak pénzért tart ilyet.

Ha pedig nincs a környéketeken iskola, akkor marad a magántanár. De ez sem kötelező, magadtól is fel tudsz készülni.

2021. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsi a helyesírásért a telefonóm egy nagy kagyvasz alig érintkezik 😅örűlök ha még világít 😂


Köszi

2021. aug. 14. 14:31
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi amit írtál 🙂
2021. aug. 14. 14:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Általában az iskolák teljesen ingyen,szakkörszerűen tartják meg ezeket a felkészítőket.

Tehát nem kell másik iskolába menni.


Természetesen nem kötelező az előkészítő,ha nem akarsz rá járni,otthon is felkészülhetsz.

2021. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem esetleg egy linket valaki le tudná tenni hogy milyen típusú feladatokra készüljek?
2021. aug. 14. 14:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt van az elmúlt évek összes felvételis feladatlapja:

[link]


Szóval ezekre jól gyakorolj be.

Én ajánlom még a Mozaikos felkészítő feladagyűjteményeket is.

Matek: [link]

Magyar: [link]


Ezekből szerintem szépen fel lehet készülni:)

2021. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Uh de jó😃köszi szépen
2021. aug. 14. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!