Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lesz digitalis oktatas a...

Lesz digitalis oktatas a kovetkezo tanevben?

Figyelt kérdés
Egyre tobb hir kezd rola szolni... en szemely szerint orulnek neki

2021. aug. 7. 17:20
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
94%
Én idén érettségiztem. Imádtam a digitális oktatást, végre jutott idő minden fontos anyagra, nem kellett a butított iskolai menetben haladni. Egy csomó tölteléktárgyat (= nem érettségi és nem szakmai tárgy) elengedtem, kettesre csináltam meg, amihez jóval kevesebb idő kellett, mint ha az iskolában bent végig kellett volna ülni minden órát. Az érettségi és szakmai tárgyakra rákészültem, 4-es lett a legrosszabb, a magyar és a töri, mert azok nem kellettek a továbbtanuláshoz nekem. A matekot meg a szakmait meg meghúztam, 5-ös lett mindegyik emelt szinten. Aki azt mondja, hogy most majd nehéz lesz érettségizni, annak részben igaza van, mert aki nem akar tanulni önállóan annak tényleg nehéz lesz. Aki akar, annak nem, sőt, valószínűleg jobbnak is találja a távoktatást.
2021. aug. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%
#21 persze persze :)
2021. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%

21 es te olyan stréber vagy.

Minek akartál annyira matek ötöst?🤣🤣

2021. aug. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
83%
#23: Hogy felvegyenek a BME-re. Előző években volt hogy 400 pont is kellett ehhez. Idén csak 350, szóval nem feltétlen kellett volna az 5-ös, de ezt előre sosem lehet tudni.
2021. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
#21 Szakmai tárgyakra hogy készültél ha az oktatásához (bizonyos szakmáknál) kellékek szükségesek. Például egy kőműves sose fogja otthon megtanulni azt hogy hogyan pakolja a téglákat egymásra helyesen és hogy hogyan ragassza össze őket jól, egyrészt drága a malter és a tégla másrészt a tanár nem fog kimenni a tanyára ahol egy deka internet sincsen, jó Pesten kivitelezhető de vidékeken, falukban NEM KIVITELEZHETŐ! Az valóban előnyös hogy nem kellenek a tölteléktárgyak is, de mi van azokkal akiknek ez az egyetlen esélye mondjuk a rendvédelmiseknek ez szaktantárgy, velük mi van? Vagy a gimnasztikásokkal, tornászokkal? Én speciel nem tudok örülni annak hogy digitálisan megy az érettségi írásban valahogy nekem nem megy inkább szóban és ez mondjuk tavaly és idén elmaradt.
2021. aug. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
És ha az ember sokáig mondjuk 8 hónapig minden napját 8 órától 16 ig a gép előtt tölti előbb vagy utóbb (inkább előbb) megőrül. A tanárok tehetetlenek, mert a tananyag leadása lehetetlen ezért mást kell leadniuk, mi is megkapjuk az érettségi tételsort már az első napon (oszi kiküldte a face csoportunkba) mert "A lényeges anyag leadása mindenki által ismert okok miatt ELMARADT! Ezért megkérek minden kedves tanulót, hogy az elküldött tételsort az elkövetkezendőkben tessék tanulmányozni és pótolni a hiányosságokat! "
2021. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

#25: Elektronikai szakmai tárgyaim voltak. Név szerint elektronikus áramkörök és mikrovezérlő programozás. Utóbbinál volt egy környezet, amiben lehetett szimulálni a megírt kódot (PIC Simulator), így nem kellett fizikai mikrovezérlőbe égetni hogy ki lehessen próbálni. Előbbinél meg gyakorlat az hivatalosan elmaradt, de én meg tudtam oldani, hogy minden megtervezett áramkört megépítsek, 4 év alatt kialakítottam itthon magamnak egy kis műhelyt. De ha rendesen bent az iskolában történt volna a képzés, akkor sem lett volna jelentősen több gyakorlatunk, mert egy ilyen szakgimnáziumi képzés nem erről szól. Ezek mindig is elméleti jellegűek voltak, amik gyakorlat orientáltak azok a szakközépiskolai képzések.

"És ha az ember sokáig mondjuk 8 hónapig minden napját 8 órától 16 ig a gép előtt tölti előbb vagy utóbb (inkább előbb) megőrül." Valakire igaz lehet. Én 10 éve ülök napi 6-8 órát gép előtt, iskola után. Mostanában mivel ugye digitális oktatás volt ez inkább 14-15 óra volt. Köszi, jól vagyok. Ha nem lennék, akkor nem mentem volna most villamosmérnöki képzésre. 99% hogy az elkövetkezendő 40 évemet is gép előtt fogom tölteni, mivel engem a programozás és a tervezés érdekel, amit csak ott lehet csinálni.

2021. aug. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
20as! Majd a kovetkezo tanevben... iden tettem szakmai vizsgat.
2021. aug. 17. 00:09
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
#27 Az informatikaágazat az más, de akkor is, ez a digitális már szerintem sok.
2021. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
#27 Én agrárgépészként most vegyek egy egész tanyát munkagépekkel és szerszámokkal együtt, egy költözés kellős középén?
2021. aug. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!