Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a gimi? Tényleg ilyen...

Milyen a gimi? Tényleg ilyen rossz?

Figyelt kérdés

Idén megyek gimibe és eddig annyira vártam

Szerettem az ált. iskolás éveimet de valamiért az o.társaim most ellenem fordultak

Mindig utáltam ha valaki nyáron vagy nem suli időben nézett ált. Sulis filmeket

De ha gimisekrol volt szó azokat imádtam és most is imádom

Tudom hogy nem olyan mint a valóságban de most teljesen elszomoritottak egy csomó olyat olvastam hogy rossz meg semmi se olyan

Rossz a menza kaja(nem lehet sajátot vinni)

A szerelmes párokkal semmi bajom nem lesz de most miért ne lehetne jo ,próbálom rabeszelni magam hogy nem minden suli ugyanaz, masok,de benne maradt a fejemben

És most elbizonytalanodtam t,mivan ha az enyém is rossz lesz

Legbelül olyan vagyok mint a bffem

Ot birtak

És neten is szoktam beszélgetni ott is irtak hogy bírnak és szerintem is az igazi enem jofej igazából csendes vagyok de a gimiben tervezem fellobbantani az igazi enem én bírom a belső enemet nemtom mások is bírni fogjak e de most tényleg rossz a gimi ??



2021. aug. 5. 10:43
 1/7 anonim válasza:
100%

mi az hogy nem lehet sajátot vinni? hulyeség

én 4 evem alatt ilyet nem láttam....

2021. aug. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Baromság, lehet saját kaját vinni. És a gimi egyáltalán nem para a legtöbb gimi tök jó, én sokkal jobban élveztem mint az általános iskolát
2021. aug. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Tévesek az információid. Ha egy jó gimnázium jó osztályába kerülsz be akkor elképzelhető, hogy életed legszebb 4 évében lesz részed.
2021. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek 3x annyira hajlamosak elmondani a negatívat, mint a jót..

Én például nagyon szerettem a gimit, jobban is, mint az általánost, bár az osztályközösség nem volt a legjobb.

Menza kaja és menza kaja közt elég nagy különbségek lehetnek, és nem mindenhol adnak rossz ételt. Simán vihetsz otthonról magaddal sajátot, nálunk például a büfésnéni megmikrózta, ha kértük.

Ne parázz rá, és próbálj meg pozitívabban hozzáállni, mert ez is sokat számít! :)

2021. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Én utálom a gimit, nagyon rossz igen
2021. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A színvonalasabb gimik ezerszer jobbak,mint az ált. iskolák.

Jobb is a légkör,ott már olyan gyerekek vannak,mint te.


Egyébként simán lehet saját ebédet is magaddal vinni a menzára,nincs leszabályozva.

2021. aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyetlen rossz amit tudok mondani a gimiről az az, hogy túl hamar véget ért (korona 2020). Imádtam a gimit, és ugyan az egyetem is jó, mindig szomorúan gondolok arra hogy annak a korszaknak már vége.
2021. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!