Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik egyetem,...

Szerintetek melyik egyetem, főiskola lenne nekem való, esetleg főállás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jövőre leszek tizenegyedikes, a média és az informatika tárgyakat vettem fel faktnak (azaz emelt óraszám) ezekből is szeretnék majd emelt szinten érettségizni. Mindenképpen az informatikával szeretnék majd elhelyezkedni, hiszen ez érdekel. (Emellett szerénység ide vagy oda, de elég jól beszélek angolul)


Informatikán belül a számítógépek felépítése érdekel, különböző alkatrészek képességei és teljesítményei, emellett jelenleg csak hobbiszinten készítek videókat, amiket inkább reklámvideóknak hívnék.


Őszintén nem vagyok az a nagy tanulós fajta, de ami érdekel, azt komolyan veszem (4,5 fölötti összátlagot eddig mindig hoztam, és perpill az angol, az info és a média ilyen.


2021. júl. 25. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

“ Informatikán belül a számítógépek felépítése érdekel, különböző alkatrészek képességei ”


Ez kb annyit takar, hogy ilyen wannabe tuningmatyi vagy. Az informatika ennél sokkal több.


Menj el egyetemre mindenképp. Mérnökinfo pl


A kommunikációt felejtsd el. A média meghalt itthon. A többi értelmes dolgot meg úgysem egyetemen tanítják.

2021. júl. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amennyiben az informatika vonz számold bele, hogy mateknak is jónak kell lennie (általában matek +info/fizika érettségi kell)
2021. júl. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!