Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyivel nehezebb a levelező...

Mennyivel nehezebb a levelező tagozat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mivel mentálisan nehezebb lenne számomra nappali tagozatra járni, ezért szeretnék inkább levelezőre jelentkezni jövőre (bővebben: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

Azt szeretném kérdezni főleg levelezőre járóktól, hogy mennyivel nehezebb ott (ha az), illetve jár-e (ha igen, milyen) nehézségekkel? Elsajátíthatom-e ott is a kellő tudást, vagy kimaradok így fontos dolgokból?

A válaszokat előre is köszönöm.



2021. júl. 22. 20:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok véleményen, mint a #9-es.

Márcsak azért is, mert a saját bőrömön/ hülyeségemen tapasztaltam.


Viszont én abba a csapdába estem, hogy hiába voltam jó tanuló, aztán mivel nem volt zsém, voltak gondjaim is levelezőre mentem.

Persze melót is szerettem volna mellette, de melóra sehova nem vettek fel, mert levelezős voltam. Ígyhát se munka, se diploma.


Most kicsit rendeztem a soraim, és a jelenlegi munkahelyemen, ami természetesen egy rohadék multi, ott nem hivatalosan már tapogatózok, hogy engednék-e, de nagyon arra hajlik a dolog, hogy nem.


Egy ismerősömet meg úgy játszotta ki ugyanez a multi, hogy átrakták 4-ből 3-műszakba, mert az úgy neki jobb elvileg. Minden le volt beszélve munkáltató, műszakvezetővel is, meg kiírta az tanításai időpontjait részletesen, hogy mikor lenne amúgy szünnapja, vagy hétvégéje, ilyesmi, és első nap közölte vele a másik műszakvezető, hogy "márpedig nem megy el pénteken". És ezt röhögve... Aztán mikor szóváltásra került a dolog, akkor meg szintén röhögve magyarázott olyasmit neki, hogy nem is akar dolgozni, ami nyilvánvaló hazugság. Ott mondott fel azonnali hatállyal. És ha jól tudom, az előző műszakvezetője még le is kezelt vele, hogy milyen jól dolgozik, ás sajnálja, hogy át kellett raknia, lekezelt vele... Gondolom lepasszolták a srácot, hogy a másik rúgja ki.


Szóval ha nincs kessed stb, akkor tényleg nem ajánlom a levelezőt.

2021. aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Azért levelezőn a tanárok tudják, hogy gond eljönni munkából. Így nagyon kevés kivétellel hétköznap nincs olyan óra, ami kötelező lenne. Nálunk pl 2-3 gyakorlatot leszámítva mindenki közölt, hogy nem kötelező a részvétel nála órán.

persze katalógus nincs, de van :P arcot, nevet is megjegyzi, és akit sosem látott, nyilván hátrányból indul vizsgán.

2021. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12


Előző vagyik.


Ne általánosítsunk egyetemek, levelező szakok között sem.


Ugye tömbösített órák vannak, és fülyült sok tanár arra, ki hogy dolgozik, a megengedett hiányzás meg összesen 4 óra volt (kb fél nap!), és az egyik tanár meg beküldetett mindenkit aki ezt túllépte a nappalisok órájára. Ő szigorú volt.


Szóval.

2021. aug. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!