Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az általános iskolákban...

Az általános iskolákban milyen füzeteket használnak a gyerekek, hagyományos papírból készült fajtát vagy okosfüzetet?

Figyelt kérdés
Illetve kik használnak okosfüzetet?

2021. júl. 20. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Most ezt komolyan feltetted ezt a kérdést és állami általános iskolákra gondoltál Magyarországon?
2021. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Papír alapút. Még gimiben is. De ott jobb helyeken van, hogy megengedni mást is. Nálunk egy osztálytársam kérte, mert elképesztő rondán írt (végzős évben) és a tanárok többsége ráhagyta.
2021. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még életemben nem is hallottam olyanról, hogy okosfüzet. :D Szerintem a legtöbb helyen nem is engednek mást, mint rendes papírból készült füzeteket. Pláne általános iskolában. Gimiben egy kissé megengedőbbek, de nálunk anno még ott is sok tanár úgy megmondta, hogy pl. "A4-es vonalas füzet, más nem jó". Szóval még gimiben sem sok tanár nem engedte azt, hogy oda jegyzetelj ahova akarsz, hanem konkrétan kikötötte, hogy ő milyen füzetet kér.
2021. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2, #3. Köszönöm!
2021. aug. 4. 17:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy okosfüzet? Kijavítja a hibát?
2021. szept. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Én is csak hallottam, hogy létezik olyan.
2021. szept. 23. 23:46
 7/8 anonim válasza:
Én eddig csak buta füzettel találkoztam, meg a gazdájával, aki aztán főleg buta volt..
2022. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az okosfüzet pl. megírja a házifeladatot, de ilyen még ma is álom..
2022. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!