Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mit tudnék tenni?

Szerintetek mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos a felvételi rendszer nem volt jó nálam , így este nem tudtam sorrendet módosítani . A próblémát nem részletezném, nem is ez a fontos ...Sajnos az a sorrend maradt , mint amikor felvettem a szakokat február körül , önköltsèges képzésekkel az elején.... Az ügyintéző azt javasolta , hogy írjak egy kérvényt és meglátjuk mi lesz.Nem szeretnék arra a szakra menni ahova 100% hogy szerintem felvételt fogok nyerni , de ezzel párhuzamosan évet sem szeretnék veszteni . Van valakinek valami javaslata, amennyiben a kérvényes dolog még sem lesz az igazi? A kettő szak igen távol áll egymástól . Az egyik alap a másik pedig osztatlan képzés. Ha esetleg valakivel történt hasonló eset és tudna segíteni , hogy ő miként oldotta meg ezt a helyzetet akkor hálás lennék.

2021. júl. 10. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Semmit. Az a baj, hogy ha mindenki meggondolná magát, akkor sose lenne véglegesítve a ponthatár.


Esetleg elfogadod azt, hogy felvesznek és majd átjelentkezel. Egyébként meg marad az 1 év csúszás.

2021. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia ! Én nem meggondoltam magamat csak úgy reggel!
2021. júl. 10. 20:32
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Az rendben van, csak ugye rengeteg idő volt rá adva, hogy megtehesd, és pont ezért nem nagyon szoktak már vele foglalkozni.

A kérvénnyel még lehet esélyed, de más opcióról nem tudok.

2021. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Mivel hivatalos dologról van szó, így senkit nem érdekel sajnos, hogy random meggondoltad magad vagy rossz volt a rendszer. Azért volt a tegnapi határidő, és azért volt ez ilyen közel a ponthatárok kihirdetéséhez, hogy legyen elég ideje az embernek átgondolni. Ha eddig nem sikerült bármilyen oknál fogva, akkor az nem nagyon fogja őket érdekelni. Ha az ügyintéző javasolta ezt a kérvény dolgot, akkor azt próbáld meg, de én eddig nem nagyon hallottam ilyenről sem, más megoldásról pedig végképp nem. Ha teljesen más szakokról van szó, akkor valószínűleg átjelentkezni sem tudsz majd csak úgy, úgyhogy felesleges lenne elkezdeni ezt a képzést ha annyira biztos vagy benne, hogy nem ezt akarod csinálni. Marad sajnos a jövő évi felvételi. Addig tanulj nyelvet, csinálj jogsit vagy dolgozz.
2021. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Velem hasonló történt sajnos. Végül sikerült megoldani. Írtam privátot
2021. júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet van vmi ebben a kérvény dologban, szóval mindenképpen próbáld meg!

Ha meg nem fogadják el, akkor tuti arra fognak hivatkozni, hogy volt rá egy csomó időd, nem az utolsó pillanatban kellett volna, mindent egy lapra feltéve módosítani. Bármikor jöhet egy rendszerhiba...

2021. júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sikerült sorrendet változtatni és az általam preferált egyetemre is felvettek ennek köszönhetően !
2021. júl. 23. 08:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!