Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bizonytalan vagyok a leendő...

Bizonytalan vagyok a leendő munkahelyemmel kapcsolatban; elfelejtettem volna a szakmám?

Figyelt kérdés

2 éve végeztem a szakmával, ez idő alatt leérettségiztem, és most munka után kutatok. A probléma az hogy egyáltalán nem érzem magabiztosnak magam, mivel 2 éve még csak közelében sem voltam a szakmának (lakatos).

Amíg tanultam a szakmát, addig jól ment minden, szerettem is csinálni, és egyből át is vett volna a gyakorlati hely, viszont az érettségi miatt nem tudtam élni a lehetőséggel.

Az elméleti rész azért még megvan a fejemben, a gyakorlatból viszont biztos hogy eléggé kijöttem. Nem tudom hogy mennyire türelmesek a munkahelyeken, ezért tapasztalatok alapján kérdezem, hogy pár hét, esetleg egy hónap után visszatudok-e rázódni a régi kerékvágásba?



2021. júl. 7. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ezen gondolkozol szerintem jó munkát fogsz csinálni. Sok sikert.
2021. júl. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!