Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Soproni...

Mi a véleményetek a Soproni Egyetem új arculatáról?

Figyelt kérdés
szerintem borzalmas, de nem ez alapján fogok egyetemet választani.. 😞

2021. júl. 1. 16:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nekem átjön! persze nagy váltás az előző után, de jobban el tudom képzelni majd egy pulcsin mondjuk, az előzőt nem igazán tudtam értelmezni, de gondom azzal sem volt amúgy
2021. júl. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nem erre számítottam, de adja :D az előző kicsit jellegtelen volt számomra (váltáskor meg is kellett néznem, hogy pontosan mi volt az előző egyetemi logo) az erdészcsillagot persze sajnáltam... hogy eltűnt a kari logóból... de hát mindenhol máshol marad, úgyhogy no para szerintem
2021. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40-es öregdiákként elsőre fura volt, de átgondolva ilyen kell 2021-ben. Ettől a belső értékek és a használt szimbólumok nem változnak. Szerintem jó döntés volt. Az esztétika ízlés dolga (is), de szakmai szemmel, - gyakorlati megközelítésben - jól használható szerintem.
2021. júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
király(i) lett :)))
2021. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Na srácok//csajok látom sikerült a felvételi gazdinfóra. :DDD 10/10 embert vettek fel, gratulálok nektek. Jövő ősszel tali! :DDDD
2021. júl. 23. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!