Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Illik megmondani egy tanárnak...

Illik megmondani egy tanárnak a tanévzáró értekezleten hogy ősztől már te tervezzenek vele?

Figyelt kérdés

Abszurd szitu ez. Ha beadja a felmondást, akkor + 30 nap felmondási idő és megszűnik az állása és nem kap bért többet.

Ha csak aug legelején adja be + 30 nap vagyis egész nyárra kapja a bért.

Tehát értelemszerűen nem adja be a felmondást. Még nem. Majd aug 1-el.


De azért ott ülni a tanévzárón, a köv tanév terveit és órafelosztását hallgatni és nem szólni hogy hééé én már akkor itt se leszek-hát ehhez is pofa kell.

Mi a helyes megoldás?


2021. júl. 1. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is így csinálnám :)


Hülye lennék nem otthon lenni és rendes fizetés kapni.

2021. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a jó de és amikor kijelölnek mondjuk OF_nek + rád tesznek ezer órát akkor azért nem kéne szólni hogy ne nagyon jelölgessenek ki már téged semminek mert ősszel itt se leszel...??
2021. júl. 2. 05:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha augusztus elején adja be a a felmondást akkor a sulinak van 1 hónapja új tanart keresni.
2021. júl. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy osztályfőnöki felkérés nem egy nagy szám. A világtörténelemben rengetegszer előfordult már, hogy augusztus végén az alakuló értekezleten más lett az osztályfőnök, mint amit júniusban megbeszéltek.

Nem értem, hogy ezen miért problémázol. Nem vagy tanár (és még a tanév végi tantestületi buliba sem hívtak meg). Ez legyen inkább a főnököd problémája. Felesleges ezért kérdéseket kiírni a gyakorira.


Én a tanár helyében hallgatnék mint a sír és csak augusztusban szólnék, hogy elmegyek. Hidd el az állami sulikban (legalábbis a nagy részében) is így csinálják!

2021. júl. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"a felmondást akkor a sulinak van 1 hónapja új tanart keresni."


Az jó. biztos elég. Kémiása KETTŐ éve nincs az iskolának mert két év alatt se találtak.

Tesise 5 azaz ÖT ÉV után lett egy kivénhedt nyugdíjas tesis.

így nézve az 1 hónap bőven elég. biztos találnak. 0,000000000001% esély van.


Főleg hogy még a bértáblás bért se adják oda hanem alatta fizetnek így külön vonzó a hely.

2021. júl. 2. 09:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1. nyugodj le

2. fogd fel nem tudsz mit csinálni

3. értsd meg hogy a tanár így jár jól

4. töröld magad gyakoriról

2021. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csináld ahogy neked jó. Majd ha nem lesz egyáltalán tanár, talán végre megcsinálják a bértáblát.
2021. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!