Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz általában egy...

Mennyire nehéz általában egy pótvizsga? Itt most a 9. -es kémiáról van szó.

Figyelt kérdés
Tudom, tudom... Ez relatív, de ha valaki tud nyilatkozni ezzel kapcsolatban, azt megköszönném. :)
2010. aug. 25. 18:40
 1/6 anonim válasza:

Hát, ez attól is függ, hogy mennyire vagy jóban a tanárral!

Mondjuk, én nem voltam túl jóban a francia tanárommal, és mégis átengedett..általában kilencedikben buktatnak nagyon a tanárok, hogy kiszórják azokat akik nagyon gyengék!mi kb 15-en pótvizsgáztunk (a 40-ből) és "csak" 4 ember bukott meg!

ha az írásbeli nem lett valami jó, a szóbelin hatalmas vigyorral még van esélyed!

2010. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

De az írásbeli+szóbeli %-ai összeadódnak, vagy mind2-ből el kell érni x (20-30) %-ot?:D

2010. aug. 25. 22:12
 3/6 anonim válasza:

szia !!!hajjjaj azért ennek már jó pár éve amikor én pótvizsgáztam...asszem meg kell lennie egy bizonyos százaléknak az írásbelinek, hogy mehess szóbelire...

nálunk az osztályban elég sokan mentek kémiából pótvizsgázni, és asszem abból mindenki átment!nyuggggiiiiiiiiii!!!csak tanulj amíg bírsz, aztán sikerülni fog!!hajrás :P

2010. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sikerült...:)
2010. aug. 26. 13:09
 5/6 anonim válasza:

gratulálok!!!!:D

és jó sulikezdést!

2010. aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, meglesz.
2010. aug. 29. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!