Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Szóval. Élelmiszerhigiénikus-szakallatorvos vagyok, a NÉBIH-nél dolgozom. Mivel itt elég sok jogszabályt kell ismerni, és engem amúgy is érdekel a jog, gondoltam, hogy levelezőn elvégzem. A kérdésem csak az lenne, hogy, mivel az állatorvosira emelt biosz+emelt kémia érettségi kellett, akkor nekem le kell érettségiznem emelt szinten töriből és magyarból? (Nyelvvizsgám nyilván van, két felsőfokú)

#NÉBIH #Élelmiszerhigiénikus szakállatotvos
2021. jún. 3. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

"Mivel itt elég sok jogszabályt kell ismerni, és engem amúgy is érdekel a jog, gondoltam, hogy levelezőn elvégzem."


Én meg azt gondoltam, hogy egy szak-állatorvosnak van annyi esze, hogy nem a GYIK-on teszi fel ezt a kérdést, hanem mondjuk az ELTE Jogtudományi Karán.

2021. jún. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
A bemeneti feltételeket mindenhol teljesíteni kell. Innen még egy állatorvos is talán ki tudja találni, hogy mi a helyes válasz.
2021. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
1 és 2. Talán irritál titeket, hogy a kérdező diplomás, több nyelven beszélő ember? itt lehet kérdéseket feltenni, de nem kötelező válaszolni, pláne nem olyasmit ami csak fröcsögés. Szánalmas senkik vagytok.
2021. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Off-topic leszek, mint a #3-as válaszadó.

Ha valaki diplomás és több nyelven beszélő ember, engem ez a tény sem testileg, sem lelkileg nem izgat, nem zaklat fel, sőt örülök, hogy +1 képzett emberünk van. Egy dologra azonban ugrok.

A kérdező azt mondja magáról, hogy "diplomás" több nyelven beszélő ember. Ennek ellenére olyannyira képzetlen, hogy a kérdését nem a válaszadásra kompetens, szakavatott és egyben jogosult szervezetnél teszi fel, hanem egy no-name embereket tömörítő, bárki által belefröcsöghető választ adó közösséghez.


Az én kérdésem: Miért nem válaszolhatok a feltett kérdésre úgy, ahogy én gondolom?

További kérdésem: Ez a több nyelven beszélő, dr.dr.dr.Akárki, ha ilyen képzettséggel rendelkezik, miért az én fröcsögő válaszomra kíváncsi?

Egyébként a válaszomban nem fröcsögtem, csak a valósággal egyenes arányban álló dologra próbáltam rámutatni.

2021. jún. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Széchenyi Egyetemre diploma eredmény alapján is lehet felvételt nyerni. Tavaly engem így vettek fel jogra. A többi egyetemet nem néztem, de lehet, hogy máshol sem kell felvételizni, ha van már diplomád. Nézd meg a felvi.hu-n.
2021. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!