Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges-e a késöi tárgyfelv...

Lehetséges-e a késöi tárgyfelvétel?

Figyelt kérdés
Az elözö félévemben volt egy tárgyam felvéve, ahol az órákon megbeszéltük, hogy ajánlott jegyet kapunk olyan formában, hogy vizsgaidöszakban ha jelentkezünk az egyik vizsgára, megkapjuk a jegyet. Mivel erröl nem kaptam emailt, ezt lekéstem anno, és elmaradt. A mesterem utolsó félévében vagyok, és csak most vettem észre, hogy az a tárgy nincs teljesitve. Van bármilyen esélyem arra, hogy a tanulmányi osztály visszamenöleg megoldja nekem a dolgot? A tanárnak irtam már emailt, tehát bizonyítékom van arra, hogy ott voltam az órákon, és teljesítettem a tárgyat.

2021. márc. 13. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz könnyű menet, de nem lehetetlen. Ha alád akarnak tenni a TO-n, akkor úgyis azt fogják mondani, hogy a Te felelősséged, hogy minden működjön, miért nem figyeltél oda, magadra vess (és valahol az is feltétel volt, hogy jelentkezz vizsgára, szóval nem teljesítettél minden feltételt). Esetleg lehet a dékánnak írni ezzel kapcsolatban, de ne reméld, hogy egy csettintésre igazat fog neked adni.

Nagy harc lesz, hogyha az egyetem nem partner, és ha ellenállásba ütközöl, akkor valószínűbb, hogy nem lesz belőle semmi. De próbálkozni lehet, vesztenivalód nincs.

2021. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A tanár viszont alátámasztotta, hogy ott voltam, és azt mondta, vizsgakurzust lehetne intézni de gondolom nem lát bele hogy müködik. Dékáni kérvényt lehet erröl írni?
2021. márc. 13. 12:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Dékáni kérvényt bármiről lehet írni, aztán vagy elfogadja, vagy nem.
2021. márc. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!