Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek korrektek a jegyeim?

Szerintetek korrektek a jegyeim?

Figyelt kérdés

Sziasztok! (Rólam: 16 éves, tizedikes gimnazista, középfokú angollal + tanév közben diákmunkázok)

Szerintetek korrektek a jegyeim? Tegyük hozzá, hogy egyelőre nem tervezem a továbbtanulást, esetleg nagyon később. (A tervem: érettségi után főállás keresése, kb 2-3 misi összegyűjtése majd saját vállalkozás indítása számítógép szervizesként, resellerként stb)

Mag/Szorg: P/P

Irodalom: 5

Nyelvtan: 5

Matek: 4

Töri: 4

Fizika: kétes vagyok, 4 és 5 között

Kémia: kétes vagyok, 4 és 4 között

Biosz: 5

Föci: 5

Angol: 4 (egy év eleji duplahármas miatt, azon kívül csak ötöseim vannak + nyelvvizsga)

Német: 5

Ének: 5

Rajz: kétes, 4 és 5 között

Info: 5 (A média mellett az egyetlen, ami érdekel)

Média: 5 (A projektjeim sok dícséretet kaptak a tanártól, bár én kb 8 éve vágok videókat)

Tesi: kétes, 4 és 5 között


A kérdéssel nem a flexelés a cél, mivel van hova fejlődnöm. Szerintetek ha nincs tervben egyetemesdi, úgy elfogadhatóak a jegyek hosszútávon? (napi kb 2 óra tanulás)


2021. máj. 30. 18:37
 1/3 anonim válasza:
66%
Szerintem teljesen korrektek. Nekem napi 6-7 óra tanulással nem voltak jegyeim 10.-ben
2021. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
2-3 misit érettségivel nem fogsz egyhamar összegyűjteni. Saját vállalkozáshoz kell lennie releváns szakmádnak vagy legalábbis alkalmaznod kell valakit, akinek van papírja (de akkor röghöz vagy kötve kb., mert tőle függ majd a vállalkozásod).
2021. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy szakmát tényleg végezz el, ha egyetemet nem is. Amennyiben bejön a szakma, a későbbiekben még mindig elvégezhetsz egy egyetemet, nem kell ezzel úgy rohanni, mint sokan teszik.


Nem mondom, hogy papírok nélkül nem lehetsz sikeres, de mindenképpen könyebb, ha vannak.

2021. máj. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!