Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a tanár , aki javítja az...

Ha a tanár , aki javítja az érettségimet látja hogy úgy csináltam a feladatokat , hogy szinte csak puskázhattam , akkor lehet ebből valami ügy?

Figyelt kérdés

matek érettségire gondolok.

pl. ha megcsinálom a c, feladatot hibátlanul , de a c-hez kell az a, megoldása amit viszont nem csináltam meg.

remélem érthető.



2021. máj. 12. 12:12
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
30-as, számból vetted ki a szót.
2021. máj. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
75%
Nyugtasson az a tudat, hogy az ilyen szoktak kihullani 1 év után (ha megy) egyetemről.
2021. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
nem megyek .
2021. máj. 25. 18:09
 34/37 anonim ***** válasza:
11%
Hogy csaltál?:)
2021. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
17%
Fogd be a pofád, csaló keci.
2021. máj. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
26%

Nektek ez miért fáj ennyire?

Én nem csaltam, de ha nekem nem menne, akkor biztos ezt tettem volna, a kérdező csak nem akart egy csomót szívni és "élelmes" volt.

2021. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Az érettséginek komoly protokollja van. Ha ott nem kaptak el, akkor utólag nem lehet azt mondani, hogy ez a gyerek csalt. És jár a pont. Függetlenül mindentől. Akár be is lehet tippelni valamit és el lehet találni. Az érettségi írása alatt kell valakit elkapni. Ebből már nem lehet ügy. Ha mégis lenne, nyugodtan lehet felettes szervhez fordulni, stb., mert nem utólag kell a tanárnak figyelni. Én nem csaltam anno érettségin, nem ezért mondom, de még szép is lenne, ha a vizsgákat a tanár önkényesen még utólag átpontozná azon az alapon, mert szerinte csalt valaki.
2021. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!