Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a tanár , aki javítja az...

Ha a tanár , aki javítja az érettségimet látja hogy úgy csináltam a feladatokat , hogy szinte csak puskázhattam , akkor lehet ebből valami ügy?

Figyelt kérdés

matek érettségire gondolok.

pl. ha megcsinálom a c, feladatot hibátlanul , de a c-hez kell az a, megoldása amit viszont nem csináltam meg.

remélem érthető.



2021. máj. 12. 12:12
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
97%

Tudtommal kötelező beadni a piszkozati lapokat is, csak rájuk kell írni hogy piszkozat, és áthúzni őket. Azért van ott a feladatsor borítóján a piszkozati és a tisztázati pótlapok számának a rublika.

Azt viszont nem tudom hogy mi a következménye ha felállsz az asztalra és egy csatakiáltás mellett apró fecnikre tépkeded a piszkozatot.

2021. máj. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
xDD
2021. máj. 12. 14:09
 13/37 anonim ***** válasza:
52%

Eh, miért adtok neki ötleteket arra, hogyan magyarázza ki magát, ha megkérdezik, hogy honnan van a korábbi megoldás?


Az ilyen megérdemli, hogy megbukjon.


Szerintem egytől egyig szánalmasak azok az emberek, de akik még bután is csinálják, azokat nem tudom, tűzbe kéne dobni vagy ilyesmi.

2021. máj. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
13%
azok az emberek, akik csalnak*
2021. máj. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
95%
A javító tanárnak a kötelessége, hogy az ilyen esetet jelentse az igazgatónak, és utána már a teljes vizsgabizottság fog dönteni, ahol természetesen téged is meghallgatnak.
2021. máj. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
92%

Amit az utolsó írt, az a legvalószínűbb.

Szerintem nem olyan nehéz megmagyarázni azt, hogy puskáztál, hiszen honnan jött az az eredmény?

Szerintem három dolog lehetséges:

1. A c részben a képletre, meg a számolásra kapsz egy pár pontot, de párat levonnak.

2. Nulla pontot kapsz a c-re mert nem számolhattál azzal az eredménnyel.

3. Megmagyarázzák, hogy puskáztál, érvénytelen lesz a matek érettségid, és ősszel pótvizsgára kell majd menned, ez sem olyan vészes, buktál egy évet, meg a pótvizsga árát.

2021. máj. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
71%

15,16: "Amit az utolsó írt, az a legvalószínűbb."


Na persze, míg a 10.-et nem tudjátok megcáfolni kár is továbbmenni. Nyilván vannak csalások, akár évente rendőrségi ügyek is. De a kérdező ügyéből nem lesz semmi.

2021. máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
90%
17 nagyon egyszerű, egyrészt, ha széttépte akkor behívhatják a felügyelő tanárt, ő megmondja, hogy nem látta, meg nem mellesleg A FELÜGYELŐ TANÁRTÓL KELL LAPOT KÉRNI, meg még az is lehet, hogy arra hivatkoznak, hogy nem adta be tehát nincs.
2021. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
60%
18: túl sok Columbot nézel, ilyen az életben nincs, hogy minden széttépett lapra visszaemlékezne egy felügyelő tanár napokkal később. És mi van, ha megette a papírt? Ugyan már.
2021. máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

3 lehetőséget írtam, megcáfoltam a 10-es válaszodat, nem tudom, hogy a háromból melyik fog bekövetkezni, de ezt te sem tudhatod.

A mi volt igazgatónk simán megcsinálná, az övék nem, nem azt mondtam, hogy az összetépett lapra emlékezne, hanem a kiadottra, mivel ha kiadott neki egy lapot, és a vizsga végén odament megnézni a dolgozatot, akkor nagyon valószínű, hogy feltűnt neki, hogy nem írt be egyet sem, de ő adott ki. De lehet, hogy nem, mint írtam nem tudhatjuk. Én is valószínűbbnek tartom az 1. és a 2. esetet amit leírtam, de ez is megtörténhet.

2021. máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!