Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolában mennyit szoktat...

Középiskolában mennyit szoktatok költeni a boltban naponta?

Figyelt kérdés
2021. máj. 10. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Mármint úgy konkrétan a büfében? Ott nem szabad semmit venni. Méregdrága minden, aranyára van. Elmegyek a mellette lévő sparba és féláron veszek mindent.
2021. máj. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Én általában loptam, hogy a többiek mennyit azt nem tudom
2021. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, hogy szendvicset veszek vagy más pékárút. Ugye olcsóbb megvenni pár zsemlét majd azt megkenni mindenfélével. Van amikor szendvicset viszek, ha nem akkor ilyen 500-600ból ki szokott jönni. A pékáru mellé még szoktam valami ropogtatnivalót is venni.
2021. máj. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

A büfében max valami péksütit vettem, vagy valamit amivel jól lakhattam. Nasit ritkán vettem.

De mocskos drága. A kakaós csiga vagy 70 ft-tal volt drágább, a melegszendvics 9. elején 200 Ft volt 5. évre meg 300 ft.


A suli mögött volt egy ázsiai kisbolt. Középiskola 4 éve alatt max suli után mentem be 1-1 csokiért, vagy üdítőért. Jelentősen olcsóbb volt minden.

Aztán 5. éven nappali OKJ-n meg szünetekben kimehettünk, a büfé kb 80% ban zárva volt már amúgy is.

2021. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Általában 0 forint. Néhány esetben, ha mégis veszek valamit, az jellemzően 500ft alatt van. Egy péksüti, egy csoki, ilyesmi. De ez így havonta 2-3 alkalommal volt.

A suliban nem vettem semmit. Talán 4 év alatt 3 alkalommal voltam a büfében. Egy-egy szendvicsért. Kávézni nem kávézom, így azt az automatát sem használtam, csokikat meg vittem otthonról, így a túró rudi automatát sem használtam.


(Tavaly végeztem, szóval az a 4 év, az tényleg majdnem 4 év volt.

2021. máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Szinte soha semmit nem veszek a büfében kivéve minden hónapban kb. 1-2 napot akkor is egy nap max. 300 ft-ot költök el (ami a mi büfé árainkhoz képest nem sok pénz egy kicsi hotdog éppen kilyön belőle), ráadásul most még be is vannak zárva a büfék.
2021. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Kilyön?! Ez már fáj!...
2021. máj. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolában 200ft is elég volt, hogy vegyünk egy szendvicset, de évente ilyen 25-50Ft-al nő mindennek az ára a büfében, emiatt manapság már ilyen 350-400Ft-ért lehet venni egy szendvicset.
2021. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mostanában semennyit.
2021. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!