Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az már biztos hogy Középiskola...

Az már biztos hogy Középiskola elsőébe lesz naponta 1 tesi?

Figyelt kérdés

2012. aug. 5. 14:31
 1/6 anonim válasza:
szerintem ez csak az általánosra vonatkozik.
2012. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
1.,5., és 9.osztályban. Tehát szerintem igen.
2012. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Legalább kicsit mozognak a diákok XDDDD


Minket is szívattak rendesen akkor más nehogymár kimaradjon...

Mindig is kövér gyerek voltam ,de az érettségis tesitanár nem szívatott. A szakmunkás viszont nagyon. Mindenből 5 ös voltam kivéve tesiből amiből sikeresen elértem a kettest.

Úgy ,hogy amihez erő kelett az 5ös amihez ügyesség/sebesség az egyes....

2012. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon jó..:S Nyelvi előkészítős lezsek.. 3 nap 7 órám lenne egy nap hat és egy nap 5 de egyházilet és + HITTAN MEG ETIKA ÉS RÁADÁSUL MÉG EZ IS.. NAGYON JÓ....
2012. aug. 5. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen 9. osztályba is lesz tesi. De szerintem ne sírjál miatta a 9. osztály az még semmi szinte, tanultok könnyebb dolgokat, nem kell agyon tanulni magatokat, majd 11. osztálytól lesz húzósabb. És kell a mozgás sok a kipihent diák és sajnos máshol vezetik le a feszültséget ott ahol nem kellene. Persze tisztelet a kivételnek, azoknak akik inkább eljárnak edzőterembe levezetni az energiájukat.

Én is most megyek 9. be és kifogom bírni az iskola itt van a szomszéd utcába kb 3 perc alatt odaérek.

2012. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem elég nagyot szívtatok én szerencsére most megyek 10.-be de arra készülj fel hogy lesz olyanis hogy délután kell visszamennetek mert az iskoláknak nincs pénzük 2 tornateremre.
2012. aug. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!