Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi értelme kinyitni az középis...

Mi értelme kinyitni az középiskolákat és a felső tagozatokat?

Figyelt kérdés
Az idióta politikusok azért nem tesztelnek, hogy nehogy fény derüljön arra, hogy valójában mennyi fertőzött van és hogy nehogy kiderüljön, hogy már itt van, az országban az indiai mutáns is, csak még nincs annyira elterjedve. Szinte lehetetlen, hogy a kissé összeomlott, igencsak problémákkal és hiányosságokkal leterhelt magyar egészségügy és a határőrök meg tudták volna állítani, ezt a nagyon gyorsan terjedő variánst. Már csak arra kell "várni", hogy elterjedjen. A szennyvízben megint növekszik a koronavírus. Arról pedig nem is beszélve, hogy mindössze 5 hét van hátra a tanévből és még a pünkösdi szünet is ott van. És ezért a május eleve nem a kő kemény tanulás időszaka szokott lenni, mert igazából már mindenkinek meg vannak a biztos jegyei a bizonyítványba, nem is beszélve az utolsó hetekről, amikor már csak közösségi programok vannak, ami ebben az időszakban csak arra jó, hogy terjedjen a vírus. A diákokat nem oltották még be egyáltalán, a 16-18 éveseket be akarták, de 10-ből, csak 4 fiatal élt vele. A 14-16 éveseket, akik eddig szintén digitális oktatásban voltak, még csak nem is tervezik beoltani. A tanárokról nem is beszélve, ugyanis rengeteg (akár idősebb vagy krónikus beteg) tanár nem kapta meg semelyik dózist a vakcinából és hatalmas részük csak az elsőt, ami annyit ér mint halottnak a puszi (ebben inkább nem a kormányra hallgatok, hanem az orvosokra és maguknak a vakcináknak a kifejlesztőire). Jobb lett volna, ha az egész hatalmas nyitásokat, minden téren inkább nyáron kezdik meg. Arról nem is beszélve, hogy ezzel a nyitásmániájukkal elvetették a magját a 4. hullámnak, mivel az általuk előtérbe helyezett vakcina (természetesen egy szintig jogosan, de az már nem jogos, hogy jelszóval ez miatt nem is tesztelnek) sem örök életű, hanem letelik a félév, a szervezetből kiürülnek az antitestek és ugyanott tartunk ahol előtte. Márpedig a már most szétesett magyar egészségügy nem bírna el akkora terhelést, hogy egyszerre oltsanak újra mindenkit. Azt ugye már meg világosan tudjuk, hogy az emberek egy jókora része nem értett ezzel egyet, de a kormány kis híján 130.000 ember véleményét köpte szembe.

2021. máj. 9. 13:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
82%
nyugodjál meg, így lesz. 😉
2021. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Én introvertált vagyok, de mi is a baj ezzel?? Én ilyet hol mondtam??
2021. máj. 9. 17:48
 23/27 A kérdező kommentje:
Szerinted olyannyira fontos a semmittevés?? Ápr. 19-én lett volna értelme visszamenni, de a járványadatok nem tették lehetővé (mondjuk a virológusok szerint, semelyik nyitást nem tették volna lehetővé most sem). Most már nincs értelme, év vége van, ha valaki nem csak egyeseket szerez, már nem tudja a jegyét sem nagyon lerontani.
2021. máj. 9. 17:51
 24/27 anonim ***** válasza:
98%
22, nem neked mondta, hogy introvertáltal rémálma, hanem ha megnézed a 21es válaszadót, ez a neve neki.
2021. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
82%
A kérdésre válaszolva összefoglalva (dobpergés): Semmi yeeeeeeeey minden nap írhatunk 5 oldalas dogákat hogy utána feleljünk k*rva sokat, összefertőzhetjük egymást, mindenki lelki roncs lesz nyári szünetre
2021. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Egyetértek... Annyira már tanév vége van, hogy mindenki el van fáradva, de annyira még nincs tanév vége, hogy a tanárok általában ne írassanak. Ebben a két hétben még írunk mint a fene, aztán az utolsó három hét már a fertőzés tenyésztésé és az idióta társasági programoké lesz. Szerencsére én jó tanuló vagyok, szóval nincs okom félni, kivéve egy tantárgyból, ahol eléggé kérdőjeles, hogy négyes vagy ötös. Szerencsére én majd pünkösd után nem megyek (ha addig nem zárnak be, mert jön az indiai mutáns, meg a hatásai a nyitásmániájuknak és a társadalmi felelősségvállalás hiányának), mert felesleges, egy ilyen járványhelyzetben és nem akarok megfertőződni, mert asztmás vagy és rám kimondottan veszélyes a covid-19.
2021. máj. 9. 22:27
 27/27 anonim ***** válasza:
52%
Én örülök, hogy kinyitott a suli. Tudod nem mindenkinek jön be az online oktatás. Aki meg nem akar menni, az nyújtson be egy kérvényt az igazgatónak.
2021. máj. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!