Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kedves középiskolások/gimnazis...

Kedves középiskolások/gimnazisták, mikor fogjátok végre a hisztit abbahagyni, hogy kemény 5 hétre be kell menni tanulni, amikor fél évnyi vakációtok volt?

Figyelt kérdés

Tudom, a bulizás, sörözés, haverokkal lógás nem veszélyes, de az iskolától rendkívül féltek, megértem, hiszen mindneki volt kamasz és mindenki imádott lógni és kifogásokat keresni felelősségvállalás helyett, de szánalmas az a vergődés, amit levágtok. Több generáció bejárt és végigcsinálta az iskolákat, nem kell a hattyúk halálát játszani azért, mert 1 hónapra be kell menni.


Remélhetőleg ősztől soha többet nem lesz ez az idétlenkedés a digitális oktatással, kaptatok elég ingyen potyaötöst a semmire, a felnőttek világában ezzel a hozzáállással aligha mentek majd valamire.


2021. máj. 7. 12:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Te nem a kényelmesebbre törekedsz?
2021. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De, de azért kicsit túlzás ez a petíciózás és vergődés.
2021. máj. 7. 12:16
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Belét mi ütött? Van saját életét foglalkoz azzal.
2021. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
"életed", "foglalkozz" és a vessző lemaradt. Ezért sem ér semmit az online "oktatás". :)
2021. máj. 7. 12:17
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Azért petíciózásnak és vergődésnek nem nevezném azt, amit csinálunk
2021. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Értettem nyelvtannáci.
2021. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hatalmas, értelmetlen hiszti, aminek nevezni lehet. Más bejár akár hajnalban dolgozni, többszáz/többezer emberrel együtt levő munkahelyre, ráadásul tömegközlekedéssel. Részükről miért nem láttál hisztit?
2021. máj. 7. 12:20
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Hát, láttam már hisztit, hogy nem akar visszamenni valaki homeofficeból
2021. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Na mondjuk annak sincs sok keresnivalója a munkaerőpiacon. Gondolom hiányzik neki is az otthoni semmittevés. Én eleve maximum 50%-os bért adnék annak, aki home officeban dolgozik.
2021. máj. 7. 12:26
 10/18 anonim ***** válasza:
98%
Anyám ugyanúgy dolgozik homeofficeból, mint rendesen, csak közben még az öcsém is basztatja
2021. máj. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!