Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A 16-18 évesek, azaz a középis...

A 16-18 évesek, azaz a középiskolások nagy része is oltható lesz. Szerintetek visszaengedik őket május 10-től?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 11:04
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
84%
Én nyitás párti vagyok, mert már így egy év után kicsit unalmas ez a csiki-csuki, de szerintem már ezt a tanévet nem kéne erőltetni, egyrészt, mert a gyerekek oltása még csak tervben van, és ha visszamennének, összefertőznék egymást, másrészt így hogy 6 hónapig online suli volt (ha hosszabbítanak, akkor még több), így tanulás szempontjából kuka ez a tanév, harmadrészt meg ha visszamennénk, akkor mire visszarázódnánk már mehetnénk is szünetre. (Ha az én véleményemre vagytok kíváncsiak, akkor nagyon max a felsősök mennek vissza, a gimisek nem, de ez úgyis az alapján dől el, hogy a vezetők milyen hangulatban lesznek a beígért dátum közeledtével.)
2021. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
95%
Én ugyan feleslegesnek látom, de legyen. De mi lenne, ha ténylegesen kinyitnak, akkor mondjuk engem is beoltanának? Mert nem igazán hívnak. Mamám még nem kapta meg az oltást, és én leszek a legelső, akitől elkapja. Meg minek menjünk megrohadni a melegbe? Szeptemberben úgy is visszamegyünk, nem bírják ki addig? Vagy legalább lenne több busz. Amikor én megyek suliba, minden egyes reggel olyannyira össze vagyunk nyomódva, hogy egy bizonyos ponton már nem fér több ember a buszba.
2021. ápr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim válasza:
95%
Az előttem szóló érvekkel mind egyet értek, nem kellene már az idei tanévet erőltetni. Arról nem is beszélve, hogy például az én of-m megmondta, hogy ha vissza megyünk minden egyes tantárgyból tz-ket, röpiket fogunk egymás után írni. Én mint tavaly az osztály(10.) legjobb tanulója, aki egész digitális oktatás alatt próbálta a legtöbbet kihozni ebből a 💩-ból, sem tartom ezt jó ötletnek. Mire észbekapnánk, hogy iskola már ott lenne a tanév vége és tele lennénk rossz jegyekkel..
2021. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
0%
Most már szerintem vissza fogunk menni mindenképpen.
2021. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
91%

Nagy a baj.



[link]

Falus Ferenc figyelmeztetett: az indiai duplamutáns eljut Magyarországra, rossz pillanatban történt a nyitás

Falus Ferenc felelőtlenségnek tartja a kormánynak azt a döntését, hogy mindenféle kontroll nélkül engedte azt a népünnepélyt, ami a hétvégén kialakult – derült ki az ATV Híradó adásából hétfőn.

Rossz pillanatban történt Magyországon a nyitás, mert az indiai új variáns, amiben dupla mutáció van, már Csehországban és Görögországban is megjelent


– jelentette ki a korábbi tiszti főorvos a műsorban.


FALUS FERENC HOZZÁTETTE, EGY OLYAN VARIÁNS, AMELY INDIÁBÓL ANGLIÁBA, VALAMINT A RÉGIÓNKBA IS ELJUTOTT, EGÉSZEN BIZTOSAN EL FOG JUTNI HAZÁNKBA IS.


A korábbi tiszti főorvos szerint az, hogy kezd jó idő lenni, a fertőzés szempontjából semmit sem jelent, maximum a teraszokon nem fáznak majd az emberek.


A hétvégi nyitással kapcsolatban Zacher Gábor és Kemenesi Gábor is elmondta a véleményét, amelyekről az alábbi cikkeinkben írtunk:

2021. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
79%
Az lehet hogy kinyit a középiskola, de nem hinném hogy kötelező lenne bemenni. Pont úgy, mint az alsósoknál. Ha nekik nem kötelező, akkor a többiekre se kötelezhetik rá.
2021. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
94%

legjobb lenne, ha maradni mindenki itthon, ezt a keveset mindenki kibírja otthon


felesleges bemenni, remélem nem is lesz kötelező, ha nyitnak

2021. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim válasza:
90%

Nálunk ezen múlik, hogy személyesen vagy online lesznek a belső vizsgák... Természetesen jobb lenne, ha nem mennénk vissza, ennek az okait már kifejtették előttem mások, de az online vizsgától viszont félek :<

Amúgy úgy vagyok vele, hogy ezzel a "minden hónapban majdnem nyitunk" dologgal csak valamilyen szinten tartani akarják a lelket az emberekben, több-kevesebb sikerrel, és biztosan nem megyünk vissza a suliba, max a felsősök. Persze ez csak egy félresikerült összeesküvés-elmélet a részemről :)

2021. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
5%
Maruzsa tegnap a rádióban megerősítette, hogy visszamegyünk.
2021. ápr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
Maruzsa... Jön az indiai mutáció meg minden nem biztonságos Maruzsa úr xd
2021. ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!