Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A 16-18 évesek, azaz a középis...

A 16-18 évesek, azaz a középiskolások nagy része is oltható lesz. Szerintetek visszaengedik őket május 10-től?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 11:04
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
50 szavazat
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
86%

Elfogadhatatlan, hogy emberi életeket kockáztat a kormány az iskolák megnyitásával! Erre a pár hétre már nem kellene kitenni a veszélynek a gyerekeinket, a szülőket, és a pedagógusokat sem. Félelemmel és tehetetlenséggel tölt el, hogy nemsokára kinyitnák az iskolákat.


És egy pár hete még azt mondták, hogy most leginkább a fiatalokat támadja a vírus, akkor erre föl nem tudom miért akarják kinyitni a több száz fővel rendelkező iskolákat. Ezt a egy hónapot már igazán ki lehetne húzni itthon és így talán a nyarunk egy kicsit is szabadabb lesz. Ha visszamegyünk, akkor megint megugranak majd a számok és a nyarunk is jobban be lesz korlátozva. Annak meg nem látom értelmét, hogy a lassan közeledő nyári melegben a diákok maszkban fulladozzanak, majd a zsúfolt termekben.


Szerintem semmi értelme nincsen vissza menni, hiszen rosszabbul járnánk vele. Ha vissza kell menni az iskolába akkor több mint 400diák és 50 tanár fog érintkezni. Ez nagy veszéllyel kecsegtet. A tanárok megoldják a tananyag és gyakorlás problémáját online. Aki az iskolában megcsinálná igényesen és becsületesen, az megcsinálja így is. A vírus 3.hulláma a gyerekekre veszélyes. Nem lenne érdemes suliba menni 1honapra mert lassan már ugy is nyár lesz. Gyerekek az osztályteremben nincsenek eléggé messze egymástól. Egyszerűbben veszélymentesebben kényelmesen tanulhatnak otthon a gyerekek. A középiskolásoknak és az általános iskolásoknak egyaránt fontos a nyugalmas kényelmes tanulás. Most a gyerekek épsége is fontos!

2021. ápr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
94%
Tuti nem mennek vissza az iskolába. Ha eddig nem, akkor arra az egy hónapra már nem fognak.
2021. ápr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
0%
#1 Honnan szedted ezt a propagandaszöveget, és hány kérdéshez fogod még bemásolni?
2021. ápr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
12%

A kérdező lesz az első aki június 15 után elkezd majd hőbörögni, hogy a nyári fesztiválok és bulik miért nem lesznek megtartva.


Szerintem ki fogják nyitni a sulikat.

2021. ápr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim válasza:
89%

BALÁZSKA ÚJRA ISKOLÁBA MEGY

fejezd be mert BALÁZSKA NEM MEGY ISKOLÁBA

2021. ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
93%
Xd
2021. ápr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
78%
Balázska sarkalatos pont lett ebben a kiemelten fontos kérdésben :D
2021. ápr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

#4 én csak feltettem egy kérdést, ez egy közvélemény-kutatás, még csak álláspontot sem foglaltam...


Egyébként életemben nem voltam még nagyobb fesztiválon, és idén nyáron sincs tervben, de köszönöm a minden előzmény nélküli minősítést <3

2021. ápr. 23. 12:02
 9/44 anonim ***** válasza:
94%
Kár lenne arra az 1 hónapra kinyitni. Minek? Lehet addigra már 30 fok lesz, bent fognak rohadni a diákok.
2021. ápr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
96%

szerintem 50-50% az esély rá, majd meglátjuk


de az én álláspontom is az, hogy nem kéne már visszamenni :D

2021. ápr. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!