Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy telik egy 9. 10. 11.es...

Hogy telik egy 9. 10. 11.es kozepsulis diak elete online oktatas alatt? Mit csinalsz egy nap?

Figyelt kérdés
En jelenleti oktatas alatt is csak cigiztem,fuveztem suliba majd hazamentem kockulni xd ha most lennek kozepsulis egesz nap pubgznek
2021. ápr. 21. 21:32
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
mivan?XD
2021. ápr. 22. 14:33
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Én 12.-es vagyok, de írok, ha nem baj (remélem nem zavar senkit)

Felkelek 8:30 után, mert angolra nem kell bemennem (már le vagyok zárva), nem érettségi tárgyakra szintén nem kell bejárni, legtöbből nincs is óra. Amikre bejárok, általában hallgatom a Meet hívást, miközben eszek, Messengeren chatelek, ha valami új infót hallok, leírom magamnak. Kb. 2 tárgyat, a föcit meg a matekot tanulom úgy, hogy rendesen jegyzetelek, előbbit, mert emeltezem belőle, utóbbit azért, mert béna vagyok, matektanárhoz járok és tudjam kb hol tartunk.

Miután vége a sulinak, ebédelek. Ebéd után művészkedem/gépezek, majd délután, ha van házi, nekiállok. Általában halogatok, így rohadt sok időm elmegy vele, mondjuk azt, 5-9-ig elvagyok. Ezután vacsorát főzök magamnak, megeszem, majd nekiállok sorozatot nézni. Miután elegem van ebből és álmos kezdek lenni, elmegyek fürödni, ránézek a telómra kb 10 percre, majd kísérletet teszek az alvással. Legtöbbször sikerül, ha nem, felkelek, írok a naplómba, rajzolgatok, megnézek pár videót, majd sikeresen elszundítok.

2021. ápr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

11. osztályos vagyok, reggel olyan 7:58 körül kikászálódom az ágyból, a számomra fontos órákon figyelek, a többin meg elfoglalom magam valami mással, például zenét hallgatok, kirakósozom vagy visszafekszem aludni.

Nem szakadok meg a tanulásban, de azért nem is szarom le teljesen, a beadandókat megírom, házikat leadom, ha egy számomra fontosabb tantárgyból dolgozat várható, akkor arra is készülök, de azért nem szoktam naponta több órákat tanulni, pedig nem a helyi gyűjtőbe járok. :D


17/L

2021. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
szóbeli felelet szokott lenni? úgy gondolom rizikós online feleltetni a diákot mert nagyon könnyen csúnya vége lehet a dolognak (cyberbullying) de lehet a tanárok máshogy látják...
2021. ápr. 22. 21:44
 25/26 anonim ***** válasza:

Igen, nálunk is próbálkoznak ilyennel, de nem nyomok kamerát.

Nem előző voltam

2021. ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nálunk csak angolon van szóbeli felelés, kamerát is kell akkor kapcsolni, de szerencsére ebből eddig még nem adódtak gondok, mivel értelmes emberekből áll az osztályom.


#23-as voltam.

2021. ápr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!