Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy telik egy 9. 10. 11.es...

Hogy telik egy 9. 10. 11.es kozepsulis diak elete online oktatas alatt? Mit csinalsz egy nap?

Figyelt kérdés
En jelenleti oktatas alatt is csak cigiztem,fuveztem suliba majd hazamentem kockulni xd ha most lennek kozepsulis egesz nap pubgznek
2021. ápr. 21. 21:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Reggel felkelek 7.55-kor beülök a gép elé. Ha olyan óra van akkor játszok rajta, ha olyan óra van akkor figyelek rajta. 14.00-ig tart a tanítás. Utána ha van beadandó azt megcsinálom este felé. Ezen kívül játszok vagy ha van valami program akkor azt csinálom. K*rvára unalmas de legalább nem szivatnak szét az iskolában. Úgy mint jelenléti oktatásban még az utolsó egy évben nem tanultam. Nem vettem magam elé könyvet meg semmi. Szomorú ez a helyzet eléggé :D
2021. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Végighallgatom az órákat, ha olyan akkor gép előtt ülök, ha nem akkor fetrengek az ágyba... Beadandókat csak úgy csinálom meg pont hogy ne bukjak év végén és puszi.
2021. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%

Részt veszek az órákon, majd edzés után tanulok, ált. kb. 4 órát, van, hogy többet.

Utána(vagy előtte, vagy szünetekben közben) kikapcsolódom.

2021. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
4 orat tanulsz??:D mit?
2021. ápr. 21. 23:39
 5/26 anonim ***** válasza:
81%

A tananyagot, lelkem.

Tudod, nem mindenki szeretne tanulatlan hülye maradni egész életében.

2021. ápr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%

5

Ilyen stílussal magadat járatod le

És egy középiskolai anyagot nem hiszem hogy 4 órát kéne tanulni xD

2021. ápr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Lol 5os


Kozepsulis anyagot heti 0 orat tanultam es mindenbol 5sre erettsegiztem (kemia emelt) kiveve magyart(az 4es)


Ha valakinek napi 4 ora kell ott bajok vannak

2021. ápr. 22. 07:53
 8/26 anonim ***** válasza:
52%
Felkelek, amikor felkelek, es kb nem csinalok semmit. Egy ideig bejartam online orara, de rajottem, hogy nincs ertelme, es hianyzonak se irnak be, a konyvbol meg tizedannyi ido alatt felfogom az anyagot, mert az ido nagy resze azzal megy el, h a tobbiek maradjanak mar nyugton. Meg semmi ertelme mindent kijegyzetelni. Delutan neha sportolok, es az egyik elorehozott erettsegire keszulok, de azt csak magamtol. Ezzel neha tobb orat toltok naponta. Beadandokat 1-2 honapja nem csinaltam, egyik tanart se erdekelte, majd erettsegi utan megcsinalom valamikor...
2021. ápr. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
15%

@5 Nem, itt te vagy az, aki lejáratja magát. Kb. 2 órányi feladat, + kb. 1,5 órányi tanulás leginkább a két emeltre, amiket minimum 90%-ra kell megírni, és a nyelvvizsgára. A maradék időben van a többi tantárgy, esetleg versenyre készülés. És én kifejezetten keveset tanulok másokhoz képest.

Tudom, nehéz elhinni, hogy nem mindenki szeretne hülye maradni, és sz*r pontszámokkal továbbmenni, pontosabban nem továbbmenni.

2021. ápr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%

Azt egyébként esetleg a humorban add elő, hogy nulla tanulással írtál

ötös kémia emeltet. Gondolom minden egyes, órán elhangzott fontos információt pontosan megjegyeztél, a számításokat gyakorlás nélkül megcsináltad jóra.

2021. ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!