Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mire gondolnátok ez alapján?

Mire gondolnátok ez alapján?

Figyelt kérdés

Ebben az évben jött egy tanársegéd, és digi oktatás előtt csomószor amikor meglátott például folyosón vagy az iskola udvarába sokáig nézett, es ha felvettem vele a szemkontaktust akkor sem nézett el. (Megpróbáltam egyszer hogy meddig csinálná, de én előbb elnéztem, nem bírtam ki). Engem egyébként nem tanít, párszor volt bent órán de nem csinaltam semmi feltűnőt. Láttam azt is párszor hogy "végig mért" de azért nem egy korosztály vagyunk.

L


2021. ápr. 18. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám, hogy vagy bejövök neki, vagy ismerős vagyok számára, esetleg valamit teljesen félreértek. Szerencsére neked nem jön be és nem is tanít, így igazából én figyelmen kívül hagynám, méregessen, ha akar.
2021. ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt
2021. ápr. 18. 22:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!