Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosi egyetemen melyik...

Orvosi egyetemen melyik könyvekből tanítanak?

Figyelt kérdés
Ha valaki ad egy linket vagy leírja a címeket az is elég.
2021. ápr. 16. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


350-369. oldalon találod

2021. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
"csak" ennyi? Már a könyvekre se telik.
2021. ápr. 16. 21:38
 3/9 anonim ***** válasza:
semmelweiskiado.hu
2021. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
facebook sote piac csoport
2021. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Azért azt figyeld meg, hogy valamelyik tárgyaknál ugyanaz a könyv van megjelölve. De persze nem olcsó.. érdemes könyvtárból megszerezni ami olyan, esetleg pdfben megtalálni valahol, ami fontosabb arra pedig hétvégi diákmunkával lehet szerttenni😅

(De el kell szomorítsalak, egyik egyetemes könyv se 2 ft)

2021. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát témába a legtöbb könyvem 10ezer körül van, 2 évet melóztam de drága a diploma.
2021. ápr. 16. 22:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell minden könyvet megvenni. Legalábbis újonnan. Facebook csoport is van erre a célra vagy kiveszed a könyvtárból, kölcsönkéred valakitől, van amit neten is meg lehet találni vagy (tárgytól függően) csak diasorokból és jegyzetekből tanulsz.
2021. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Miért nem ismerem a lehetetlen fogalmát, egyik tanárom azt mondta nincs eszem az érettségihez, szerintem ezért érettségiztem le, ezt meg még akarom is pedig lehetetlennek tűnik, szóval muszáj elvégeznem.
2021. ápr. 16. 23:21
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

jó, de szeretnéd is, vagy csak a tanárod miatt?

Mert az én évfolyamomból sokan mentek orvosira, mert természettudományos tagozatra jártak(mi csak általános tagozat voltunk),s a tanárok csak folyton őket dicsérték, eléggé elszálltak maguktól, s mst sorra nézem a facebookon, hogy 1 kivételével mind otthagyta, úgyhogy ne a tanáros mások miatt csináld, hanem, mert szeretnél is az lenni.

Nekem, meg azt mondták anno alsóban, hogy nemfogok tudni megtanulni még olvasni sem (akkor még nem volt megfelelő környezetem a tanuláshoz, pl saját szoba se), most meg jövőre végzek a gyógyszerészetin, s nagyon örülök, hogy ide jelentkeztem, s nem az orvosira, a "tanáraim" bizonyítása miatt.( pedig bőven megvolt rá a pontom) egy sotes

2021. ápr. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!