Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elárulná nekem valaki mi...

Elárulná nekem valaki mi értelme kinyitni az iskolákat?

Figyelt kérdés

Szerintem: Fel fog borulni az oktatás. Annyira, hogy nulla lesz az egész.

hogy miért? Azért, mert ha visszamegyünk a suliba megint mindenki beteg lesz. egy valaki pozitív lesz az osztályból, akkor emgyünk 10 nap karanténba. aztán megint valaki más, aztán egy tanár, stb. így is mindenki beteg. az osztályomból 11.A 5-en pozitívak most. Így menjünk vissza?


Most teljesen jó ahogy van. Mindenki részt tud venni az órákon attól függetlenül, hogy karanténban van-e vagy sem. Mindenki órán van, mindenki párhuzamosan tanul mindenkivel. Bejárva, személyesen katasztrófa lenne. Mondom, a fél osztály sosem lenne jelen.


Azt csak mellékesen jegyzem meg, hogy az osztályból egy valakinek már meghalt az apukája, 49 évesen. Csak az évfolyamból 10 szülőről tudunk, aki 40-50 évesen belehalt. Vannak tanulók akik mindkét szüleiket elvesztették. Hát annyit erről.



Anyukám megmondta az online szülőin, hogy Ő biztos nem enged sem engem, sem a nővéremet iskolába. Pedig ő idén érettségizik! Ha évet kell ismételni, akkor évet fogunk ismételni, nem érdekli, de öngyilkosságba nem küldi a gyermekeit. Főleg nem úgy, hogy hazahozzuk neki a fertőzést. És az összes szülő egytől egyik támogatta. Hallgattuk nővéremmel a nappaliban ahogy anya szülőin van, hatalmas egyetértés lett hirtelen a szülőkben. 19-től NEM megyünk suliba. Most készíti az igazgató a tájékoztatót és az aláírás gyűjtéshez szükséges anyagokat. Elvileg 2 évfolyamban van eddig egyhangúlag eldöntve, hogy nem engedik a gyereküket iskolába.


Szerintetek?


2021. ápr. 8. 22:25
 1/2 A kérdező kommentje:

Két dolog.


1: katasztrófa lenne az oktatás, összeomolva végleg. online ban sokkal jobb, mert legalább mindenki egyszerre van órán, kivéve aki annyira beteg, hogy nem tud részt venni


2: veszélyes. szó szerint öngyilkosság lenne bemenni.

Anyukám hétfőn fogja megkapni az oltását, arra rá 3 héttel a következőt. így alap, hogy az egész család otthon van, oltás után különösen érzékeny a szervezet. Minden oltás egy kis betegség, felkészíti a szervezetet a fertőzésre.

2021. ápr. 8. 22:27
 2/2 anonim ***** válasza:

semmi értelme túl veszélyes csak hát foci eb hát g*c orbán

rohadj meg

2021. ápr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!