Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az idei...

Mi a véleményetek az idei érettségikről?

Figyelt kérdés
Igazából kötetlen a kérdésem, bármire kitérhettek amit ezzel kapcsolatban gondoltok.

2021. ápr. 7. 22:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
semmi
2021. ápr. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Picit elnezobbek lesznek a tanárok
2021. ápr. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%

szerintem nem igazságos a tavaly érettségizőkkel szemben. az ideieknek szóbelijük is lesz és a covid helyzetet is figyelme vették a feladatsor összeállításánál.

nyilvánvalóan nekik sem mesevonatozás ez az érettségi, de kicseszésnek tartom azokkal szemben, akik tavaly érettségiztek és idén felvételiznek csak egyetemre.

2021. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó: Ezt hol olvastad, hogy figyelembe veszik a feladatsor összeállításánál?
2021. ápr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
#3 A tavalyiakkal csesztek ki. A szóbeli az esetek túlnyomó többségében felhúzza az eredményt, nem pedig le.
2021. ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%

Nem vesznek figyelembe semmit a feladatsor összeállításkor.

Tavaly viszont könnyű volt, úgyhogy idén nehezebb lesz.

2021. ápr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Erről hol lehet informálódni, hogy idén másabb lesz a feladatsor?
2021. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%

nem azt mondtam, hogy másabb lesz. azt mondtam, hogy figyelembe veszik a vírushelyzetet, tekintve, hogy idén már tudtak a covid helyzetről és nem azelőtt lett összeállítva, hogy bejött a karantén-időszak.

5. ugyanezt írtam le.

2021. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
De ezt hol olvastad, hogy figyelembe veszik? Nem hiszem, hogy az érettségizőknek bármilyen módon kedveznének járványhelyzet ide vagy oda.
2021. ápr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
11%

nem “olvastam”.

a volt osztályfőnököm informált, aki tagja az oktatási hivatal érettségiért felelős bizottságának.

2021. ápr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!