Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudom, hogy sok ilyen kérdés...

Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de szerintetek április 19-én lesznek középiskolák?

Figyelt kérdés
Minden pillanatban változik és szeretnék saját válaszokat kapni. A tanáraim azt mondják, hogy nyitnak, de belül reménykedem, hogy most nem fognak még.
2021. ápr. 7. 13:52
A kérdező szavazást indított:
Nem fognak
Kifognak
26 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Kifognak el lett mondva tobbszor is, a 2.5 millios enyhitest is tartottak ezt is fogjak, amugy is hamarosan Eb igy foleg
2021. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 WorldOfWarcraftAtti ***** válasza:
2%
Nem változik minden pillanatban. Jelen állás szerint ki fognak (rendeletben van rögzítve), ha ez változna, meg fogod tudni.
2021. ápr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Atti, egyre kevesebb pipád van xD
2021. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
nem Atti az hanem Garfield. keresi a jelszót.
2021. ápr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

#4

De hívhatjuk NindendoMihálynak, PSPETInek és XboxVilmosnak is

2021. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
NintendoMihály*
2021. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
meg GTALacinak is
2021. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
a sok szép régi bannolt név, igaz Garfield?
2021. ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval akkor Garfield, PSPeti, NintendoMihály, GTALAci, XboxVilmos és WordOfWarcraftAtti ugyanaz az ember? Én ezt már nem is tudom követni. :D

Mi volt egyáltalán az eredeti neve? (Bocsi nem vagyok otthon ilyenekbe és mindvégig azt hittem, hogy ezek valami haverok, vagy nem tudom.)


A kérdésre válaszolva: szerintem nem jó ötlet egyáltalán most nyitni, csak meg kell nézni a napi halálozásokat és megbetegedéseket. Nálunk a legtöbb tanár is azt mondja, hogy ne. És indítottak valamilyen petíciót is az ellen, hogy ne nyissanak. :O

Kíváncsi leszek mi fog ebből kisülni.

2021. ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Na mostmár: 5 szakszervezet, a diákok, az orvosi kamara, boldokői zsolt szakember, Horváth Péter Nemzeti Pedagógus Kar elnöke nem javasolja a nyitást. Hát, ha így nem érnek el semmit, akkor nem tudom mi tudna elérni bármit is :D
2021. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!