Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Egyetemről jött...

Miskolci Egyetemről jött e-mail, hogy felvettek kollégiumba, de honnan tudhatom meg, hogy melyikbe?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a gazdászkoli a 6-os, de nem tudom, hogy két, vagy négy ágyasba vettek fel, esetleg az UNI-HOTEL-be.


Valaki tud ebben segíteni, hogy mikor és hogyan derül ki?


A kollsys nem enged most belépni:

"HIBA: Jelenleg nincsen olyan időszak, amelynek keretében bejelentkezhetsz a rendszerbe! Bővebb információk a Hírek oldalon!"


Köszi szépen! :)


2010. aug. 20. 11:20
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Szia!


Nekem sem sok ismerős lesz, 2 lány jön a volt sulimból oda pénzügyre, van egy lány, akit gyakoriról ismertem meg, ő szaktársam lesz, meg egy BTK-s volt osztálytárs... Annyira sok nekem sincs. :(


Mondjuk azt hallottam, hogy a gólyatábor nem nagy dolog szokott lenni, akik nem isznak, úgyhogy ugyanúgy fogunk tudni barátkozni szerintem. Hallottam, hogy most még nem szak szerint leszünk bontva, úgyhogy olyan 400-an leszünk kb. a bontatlan órákon. :D

2010. aug. 30. 12:11
 22/29 anonim válasza:
Az lazza:O Hú én összebarátkoztam 10 végzőssel tök jó fejek sokat segítettek a koli amúgy nagyon szép komolyan totál fel van újítva. Vasárnap meg nyitó buli lesz. Most hazajöttem mert netkábel kellett meg még néhány cucc holnap este megyek vissza a beiratkozás miatt.
2010. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Vasárnapi nyitóbuli csak a kolisoknak lesz vagy a hoteleseknek is? :D


Rengeteg dolgot kell vinnem nekem is. :D Remélem, semmit nem felejtek itthon.

2010. aug. 31. 16:37
 24/29 anonim válasza:
mindenkinek lesz nyitóbuli aki elakar menni. na hogy tetszik eddig milyen a hotel?
2010. szept. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Szia!


Jól hangzik a nyitóbuli! :D


A Hotel nagyon jó! :D Fent lakunk, úgyhogy nyugalom van, nem zargat senki. A szomszéd szoba (még) üres, úgyhogy itt nincs nagy mozgás... :) Szerintem komfortos hely és megéri az árát... :D


Neked milyen a koli? :)


Mit szólsz a beíratkozáshoz? Szerintem gyötrelem volt... :/


Megy neked ment a tárgyfelvétel? Te miket vettél fel?:D

2010. szept. 2. 17:55
 26/29 anonim válasza:

Szia!

A beiratkozás még hagyján, de a kézfogó, meg az évnyitóXD mondjuk az egyenruha nagyon tetszik. A koli jó bár nincs mg szobatársam:( az kicsit rossz, de mindenki jófej szal amúgy se sűrűn vagyok a szobámban. óráimat már felvettem tuti lesz közös óránk.

2010. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Szia!


A beíratkozás nagyon kemény volt... :D Ott szólogattak be mögöttem, mikor bemondták, hogy prof., dr. nem tudom kicsoda, hogy "g***, most keménynek hiszitek magatokat?" xD Ez nagy volt... xDxD


Órákból szerintem az elméleti órák közösek lesznek, a gyakorlatok meg ugye tankörtől függnek, de én a tankör szerintit vettem fel mindenhova.


Neked lesz olyan tárgyad, hogy munkaerőpiac?


Egyébként most is van valami buli, de én nem mentem mert hulla fáradt vagyok az utazástól. :/


19/F

2010. szept. 5. 20:54
 28/29 anonim válasza:
Munkaerőpiac nincs de kb minden más igen én a 1/N3-as tankörben vagyok. buli még kérdés nekem is kb most is az van a koliban üvölt a zene de rockyhoz v ketteshez lehet hulla leszek, pedig ajánlottan kötelező party:P
2010. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Az én tanköröm az 1G1... Amúgy itt az UNI-ban is úgy üvöltött a zene, hogy a fal meg az ablak rengett tőle... :D Szóval itt is volt élet, aztán a szobatársam jött meg kissé vidáman és nyugodtan lezuhanyzott, pakolászott... :D Fél 2 fele mentem ágyba. Azért nem mentem buliba, mert fáradt vagyok az utazástól... :/


Pszicho óra hogy tetszett? :D Egyébként szerintem tök vicces volt... Most 1-től szintfelmérőzünk... :S

2010. szept. 6. 11:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!