Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Egyetemről jött...

Miskolci Egyetemről jött e-mail, hogy felvettek kollégiumba, de honnan tudhatom meg, hogy melyikbe?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a gazdászkoli a 6-os, de nem tudom, hogy két, vagy négy ágyasba vettek fel, esetleg az UNI-HOTEL-be.


Valaki tud ebben segíteni, hogy mikor és hogyan derül ki?


A kollsys nem enged most belépni:

"HIBA: Jelenleg nincsen olyan időszak, amelynek keretében bejelentkezhetsz a rendszerbe! Bővebb információk a Hírek oldalon!"


Köszi szépen! :)


2010. aug. 20. 11:20
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Szia!


Engem az Uni-Hotelbe vettek, szóval fülig ér a szám! :D Egyszerűen nagyon örülök neki... :D Remélem jó lesz nekünk az egyetemen, egyébként én nem túl jókat hallottam az egyetemről... Egy ideig nem is akartam menni, de azóta "meggyőztek". :)


19/F

2010. aug. 26. 23:44
 12/29 anonim válasza:
Ezt nem mondod?? Az Uniba?? Francba, nekem azt mondták gólyákat nem nagyon vesznek be oda... Nah mind1 legyél protekciós és intézd el hogy átvegyenek:P
2010. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Szia!


A protekciót nekem is mondták, úgyhogy szinte teljesen lemondtam róla és teljesen ledöbbentem akkor, amikor néztem a beosztást és a kódom után írták, hogy UNI-HOTEL. :D Mondom ez biztos nem igaz...


Egyébként nagyon sokan megkapták az elsősök közül is az UNI-t, nézd meg bármelyik kar kollégiumi beosztását...


Szerintem majd egy próbát jövőre megér. :D


Már egyre jobban várom az egyetemet... :D


Szerinted hogy találhatnám meg a szobatársam? Csak a neptun kódját tudom... :/

2010. aug. 27. 12:38
 14/29 anonim válasza:
Hát jövőre lehet már inkább albérletbe megyek de meglátjuk milyen a Bolyai lehet hogy nagyon feelinges. Amúgy sztem nem lehet kinyomozni legalábbis a neptun kód alapján biztosan nem nekem se sikerült. Imádkozom hogy ne legyen nagyon elvont:D Te amúgy honnan mész Miskolcra?
2010. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

A beállításaimban elérhetővé tettem az én NEPTUN kódomra való keresést, így meg tudja találni a kódom és tud nekem üzenetet írni... Hátha van ennyi lélekjelenléte... :D


Reméljük, minden jól fog sikerülni! :D Bízok abban, hogy én is jó szobatársat fogok ki...


Egyébként Ózdról megyek. :D Te?

2010. aug. 28. 21:54
 16/29 anonim válasza:
Budapestről jövök. Már holnap beköltözök kicsit izgulok. Szobatársamról nulla hír te szerdán jössz le ugye?
2010. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Szia.


Nekem sincs hír, hiába tettem magam kereshetővé NEPTUN-ban, de reméljük a legjobbakat.


Igen, előreláthatólag szerdán megyek majd le, mert úgyis csütörtökön beiratkozunk, szombaton meg évnyitó, úgyhogy én már maradok... :D

2010. aug. 29. 19:21
 18/29 anonim válasza:
Igen már én is maradok hétfőtől... Gondolom lesz valami koliavató féle vagy nem?
2010. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Erről nem tudok, hogy lenne ilyen avatóbuli.


Van felsőbb éves ismerősöd? :D


Te nem félsz a tárgyfelvételtől? :)

2010. aug. 29. 23:52
 20/29 anonim válasza:
Áh ismerőseim száma 0 még a környéken isXD + de ez szerintem pont szerencse:) Vicces lesz akkor 4 napig pasziánszozni fogok a koliban vagy mi?
2010. aug. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!