Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Egyetemről jött...

Miskolci Egyetemről jött e-mail, hogy felvettek kollégiumba, de honnan tudhatom meg, hogy melyikbe?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a gazdászkoli a 6-os, de nem tudom, hogy két, vagy négy ágyasba vettek fel, esetleg az UNI-HOTEL-be.


Valaki tud ebben segíteni, hogy mikor és hogyan derül ki?


A kollsys nem enged most belépni:

"HIBA: Jelenleg nincsen olyan időszak, amelynek keretében bejelentkezhetsz a rendszerbe! Bővebb információk a Hírek oldalon!"


Köszi szépen! :)


2010. aug. 20. 11:20
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Szia! Ugyanebben a helyzetben vagyok. Én úgy tudom hogy a héten kapunk még egy levelet arról, hogy melyikbe kerülünk most osztanak szét minket. A beköltözés pedig hétfő kedd. Persze ez nem százas, ha nem jön semmi telefonálni kell.
2010. aug. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Szia!


Ma telefonáltam reggel, azt mondták, hogy ez dékáni hatáskör, a hallgatói ügyekkel foglalkozó munkatárs nem tudott mit tenni velem. Azt mondta, hogy ellenőrizzem a kollégium weboldalát és 1-2 nap múlva hívjam őket újra.


Egyébként te is közgazdász leszel? :D

2010. aug. 23. 20:30
 3/29 anonim válasza:
Ez biztató nem baj majd max csövezünk egy padon amíg nem derül ki hova mehetünk XD Amúgy igen közgazdász leszek: nemzetközi gazdálkodás szak. Te?
2010. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Szia! Csövezni csak nem fogunk... :D Gazdálkodási és menedzsment hallgató leszek szeptembertől. :D


19/F

2010. aug. 24. 14:04
 5/29 anonim válasza:
Az se rossz. Voltál am gólyatáborba? 19/L
2010. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem voltam, mert szerintem annyi pénzt máshova is tudok tenni sulikezdéskor. Te voltál? :D
2010. aug. 24. 15:11
 7/29 anonim válasza:
Dettó ugyanez a kolit is elég lesz fizetniXD meg a bulikat...
2010. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

No, akkor eléggé egy húron pendülünk... :)


Egyébként te várod a szeptembert? Mert én eléggé félek tőle... :/

2010. aug. 24. 20:34
 9/29 A kérdező kommentje:

Szia!


Jött levél, hogy felvettek a Bolyai kollégiumba. Nézd meg a levelesedet! Nekem 19.-én adták fel, de szerintem csak ma ért ide.

2010. aug. 25. 18:58
 10/29 anonim válasza:
Hali! Megkaptam a levelet már a szobabeosztást is lehet tudni. Kétágyasba kerültem négyesbe akartam. Nah mind1. Am várom is meg nem is. Parázok de tudom hogy rohadt jó lesz csak jókat hallottam az egyetemről:)
2010. aug. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!