Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek érdemes volna...

Szerintetek érdemes volna jogász szakon átmenni nappaliról levelezőre?

Figyelt kérdés

Harmadéves vagyok és arra gondoltam, hogy negyedévtől átmennék levelezőre, mellette szakmában dolgoznék.

Szerintetek elvégezhető az egyetem munka mellett, levelezőn úgy, hogy szakmailag kiváló legyek?

Szeretnék egy kis pénzt szerezni és a szakmai ismertségi kört is bővíteni, az online időszakban pedig nen érzem úgy, hogy sokat tettek volna hozzám a szemináriumok, ennek ellenére értem és tudom az anyagot.


Szerintetek?


2021. márc. 28. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes. Érdemesebb ott ahol vagy minél jobban teljesíteni és egy gyakornoki állást keresni.
2021. márc. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem dolgozom sehol, de lenne egy jó lehetőségem, ahol jó pénzt is tudnék keresni, illetve a későbbi kapcsolatok szempontjából is előnyös volna.
2021. márc. 31. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez rövidtávon lehet, hogy jó, de már középhosszú távon is szívás. Egyszerűen nem ér annyit egy levelező jogász diploma, mint egy nappalis. De ez csak az én véleményem.
2021. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mit takar az, hogy nem ér annyit? Tudtommal a diploma nem tartalmazza az elvégzés formátumát, valamint a szakmai hely szerintem többet ér, mint az elvégzés formátuma. Illetve az első 3 évet nappalin töltöm biztosan
2021. márc. 31. 18:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!