Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Volt már rá példa, hogy...

Volt már rá példa, hogy valakit megbuktattak/nem engedtek tovább, valami kutyaütő töltelék tantárgyból, úgy, hogy minden fontos tantárgyból 5-ös vagy nagyon max. négyes volt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenből lehetséges megbukni, amiből van BÁRMILYEN értékelés, akár csak olyan, hogy "megfelelt/nem felelt meg". De nem igazán tudnám elképzelni, hogy valakit például tesiből, osztályfőnökiből vagy rajzból, úgy buktassanak meg, hogy nem kifejezetten, főtantárgy abban az iskolában (például sportiskola vagy művészeti iskola esetén) és csak abból a tantárgyból rossz. Azt még el is tudnám képzelni, hogy mondjuk valaki szín 5-ös, egy művészeti suliban, de mondjuk, megbukik rajzból és még azt is, hogy valaki mindenből 1-es és akkor már nem oszt, nem szoroz, még egy 1-es, valamelyik ilyen piti tantárgyból. Tudom, hogy elméletben előfordulhat, de gyakorlatban is, hogy például egy szín 5-ös tanulót, meghúzzanak valamelyik ilyenből, úgy, hogy nem főtantárgy a suliban?? Valaki tapasztalt/külső szemlélőként látott már ilyet?? És mielőtt még megkérdezné valaki, nem, nem én fogok megbukni ilyen légypiszok semmiségből.

2021. márc. 18. 12:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

Alsóban az alapműveltséget? 😄 Azt nem úgy hívják, mert nem az, különben egy igen művelt ország lennénk.


Tudod, attól még, hogy te olyan mélységig nem merültél el a zenében, az is tudomány és annak is része a matek.🤷🏼‍♀️


A szemellenzőt pedig vedd le, jobban jársz vele, ezt fentebb kifejtettem, hogy miért.


Sajnálom, hogy továbbra sem érted, hogy mit mondunk.

S tudod, lehet, hogy a kémia,fizika a mindened, mert az tudomány....de ezeknek az egyik alapja az értő olvasás. Ez még neked nemigen megy, ahogy látom.


Ha viszont jó neked itt kitölteni a mérged, levezetni a frusztrációdat, akkor tedd.


Ez tényleg meddő vita.

Szép estét!

2021. márc. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
De osztályfőnökiből, miért van joga a tanárnak megbuktatni??
2021. márc. 20. 23:39
 23/25 A kérdező kommentje:
Én utálom például az absztrakt művészetet, már rongáltam is ilyen képeket, büszke vagyok rá.
2021. márc. 20. 23:40
 24/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell például a modern művészeteket értékelni, ha gyűlölőm és nem támogatom.
2021. márc. 20. 23:41
 25/25 anonim ***** válasza:
Hát mert aztán a rongálásra büszke lehetsz, és az is azt igazolja, mennyire művelt vagy. Uram atyám... 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!