Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak engem nem zavar, hogy...

Csak engem nem zavar, hogy idén lesz szóbeli érettségi?

Figyelt kérdés

Igaz, nem érint, mert tavaly érettségiztem.


Csak én örültem volna a szóbelinek tavaly is, mert a magyarom 59% lett, a történelem meg 57%. Szóbelivel szerintem simán feltudtam volna javítani 4-esre. Ez a 2 tárgy nem is folyásolta be a továbbtanulásomat, de azért még is szebben nézett volna ki pl. a 4-es magyar(főleg úgy, hogy 2-es voltam belőle :'D)



2021. márc. 17. 10:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már több éve érettségiztem, úgyhogy nekem se a tavalyi, se a mostani érettségihez sincsen közöm. Persze, hogy téged nem zavar, hogy lesz vagy nem lesz, mert téged nem érint. Kívülállóként is igazságtalannak tűnik, hogy tavaly nagyjából két és fél hónapot voltak online oktatásban, és nem volt szóbeli, míg az idei végzős évfolyam nagyjából nyolc és felet lesz, mire az érettségihez jutnak. Nem tűnik valami logikusnak, viszont ugyanez a helyzet például azzal is, hogy tavaly megkaptak azok az emberek a diplomát, akinek csak a nyelvvizsga hiányzott hozzá, idén pedig nem.
2021. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!