Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak engem nem zavar, hogy...

Csak engem nem zavar, hogy idén lesz szóbeli érettségi?

Figyelt kérdés

Igaz, nem érint, mert tavaly érettségiztem.


Csak én örültem volna a szóbelinek tavaly is, mert a magyarom 59% lett, a történelem meg 57%. Szóbelivel szerintem simán feltudtam volna javítani 4-esre. Ez a 2 tárgy nem is folyásolta be a továbbtanulásomat, de azért még is szebben nézett volna ki pl. a 4-es magyar(főleg úgy, hogy 2-es voltam belőle :'D)



2021. márc. 17. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

"Igaz, nem érint, mert tavaly érettségiztem"


Ne haragudj meg, de ha nem eled at hogy egy eve otthon ulunk, nulla tanari magyarazattal, akkor miert foglalsz ebben allast?

Ettol fuggetlenul elfogadom ha valaki most vegzos, es szeretne szobelizni, mert jobban megy neki. Viszont igy is le vagyunk terhelve minden szempontbol, nemhogy meg plusz 100 valahany szobeli tetellel.

2021. márc. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
egyetértek az előzővel
2021. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1

Nem mintha tanultam év közben tételeket németen kívül. Úgy tudom magyarból meg töriből is kapunk forrást/verset, az bőven elég szerintem.


Amúgy én is nyafogtam tavaly. Nem is tanultam inkább rá, matekot gyakoroltam és ennyi. Lesz ami lesz, így nekivágtam.


Aztán rajöttem nem is nehéz az érettségi.

Minden egyes egyetemi vizsgám felér egy érettségivel, annyi különbséggel, hogy a 2-es 50% vagy 60%.

2021. márc. 17. 12:01
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

mi nem kaptunk semmiféle segítséget :)

az hogy 60%osra írtad őket nem épp azt bizonyítja hogy mennyire könnyű

2021. márc. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Már bocsi, de 50% koruli eremdenyt nem neveznek jonak, ugyhogy annyira csak nem ment jol.

Ehhez add hozza hogy mi egy tanevet otthon toltottunk, veled ellentetben. Nem ertem mire ez a magas lo😅

2021. márc. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5 Jogos, hogy nem jó az 50%. Ez a 2 tárgy nem is állt közel hozzám. Nem ezekre koncentráltam,mert nem is ezeket vittem tovább. 5-ös infót meg a 4-es matekot vittem tovább.


De amúgy sem voltam 5-ös tanuló. Amilyenek lettek szinte minden évben az év végi jegyeim, olyanok is lettek érettségi eredményeim😅(magyart leszámítva)

2021. márc. 17. 14:26
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudnal magaddal foglalkozni inkabb mint a szerencsetlen erettsegizokkel akik most a legszarabb helyzetben vannak szo szerint?
2021. márc. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon ugyes vagy gratulalunk es elegedj meg azzal az eredmennyel amit a tudasodbol kihoztal maximum
2021. márc. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok kötekedni, de:


,,nem is folyásolta be''


megérdemelt az a 60%-os magyar, bőven. Nem kell minket korholni, elég rossz a helyzet, hiszen mi egy éve ülünk otthon, nem egy hónapja.

2021. márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

engem zavar, hogy lesz.

nem azért, mert ki akarnék cseszni a most érettségizőkkel, hanem mert tavaly érettségiztem és nekem rengeteget javított volna az eredményemen, és nem kellene aggódnom idén, hogy felvesznek-e, ha egységesen nem lenne szóbeli most sem (egy évet kihagytam, csak idén felvételizem).

a magyar emeltem 75% lett, az angolom 83%, mindkettőt bőven felhúztam volna.

ettől függetlenül a most érettségizőknek semmivel sem könnyebb, ugyanúgy el volt engedve a kezük, mint nekünk.

nálunk pech volt, hogy egyáltalán nem volt elfogadható online oktatás és teljesen egyedül kellett készülnünk.

az idén érettségizőknél már minden iskola kitalálta a saját módszereit, de rengeteg anyag esik ki nekik és nekik még annyi tényleges “tanagyagátadás” sem jutott, mint nekünk, úgy, hogy tudtommal náluk sem fognak könnyíteni a feladatsoron.

2021. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!