Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ezen tudnék még...

Szerintetek ezen tudnék még változtatni ?

Figyelt kérdés

Egy viszonylag átlag feletti családból származom . Az iskola ahová járok nem a leggazdagabb környéken van és elég sok szegényebb vagy átlag alatti gyerek jár oda . ( egyébként ha valakit érdekelne Csepelen van ez az iskola , de én nem ott lakom , csak oda vettek fel ) ennek köszönhetően rengetegen cikiznek amiatt hogy nekem nem jönnek be a H&M ruhái helyette Burberry-be és Stone Island - be járok ( ezt csak ezért emelem ki mivel az egész ezzel kezdődött el ) és ez nekik nem nagyon jött be eleinte . Voltak olyanok is akiknek ez tetszett és akkor meg azért csesztettek , mert volt aki kereste a társaságom . Az egész akkor lett a legrosszabb amikor kaptam egy supreme x louis Vuitton pulóvert és felvettem az iskolába is . ( cseszettül nem volt jó ötlet , ezt akkor is tudtam már , de előtte levő nap megígértem haveroknak hogy megmutatom bent neki . ) akkor aztán igazán folkepták a vizet , azok akik amúgy se szerettek és szo szerint körbe álltak és “ számonkértek hogy hogy lehetek akkora tapló hogy felmerek venni egy olyan pulcsit az iskolába . Ha nem jön oda a barátom talán rosszabb is lehetett volna . Azóta elkezdtem YouTube-on is tevékenykedni , streamelni stb. . Akkor meg az volt a bajuk hogy viszonylag sokan néznek ( a legnézettebb videóm kb 1200 megtekintéses ) és akkor meg ezért cseszegettek . Akkor meg már szépen lassan híre ment ennek az iskolában is és meg többen lettek azok akik utálnak engem . Semmi rosszat nem tettem senkinek , volt olyan gyerek amiknek még segítséget is felajánlottam ( pénz belit ) és most mégis ez a hála azért mert kihasználom a helyzetet és nem egy kis lepukkant 10 emeletes ház 1 szobás 10. Emeleti lakásában töltöm a mindennapjaim , mások boldogságát tönkretéve mert már csak ennyi boldogság jutott nekem az életbe ( ezzel most nem akarok senkit degradálni ne értsetek félre kérlek ) . És ez a helyzet megy fél éve . Segítene m valaki , aki esetleg hasonló cipőben jár , mint én ?

Vagy bárki aki tud segíteni ebben ?

És úgyis lesznek itt is olyanok , akik nem hisznek majd nekem .

Remélem tud valaki segíteni ebben .

Köszi ha elolvastad a kérdésemet .

16F



2021. márc. 13. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én egy normál családi háttérrel rendelkezem, soha nem érdekelt,hogy akivel épp együtt tanulok/beszélek azon egy Chanel kosztüm vagy egy H&M-es póló, bármelyik lehet jó vagy épp rossz ember. Ahogy látom a te osztálytársaid azért piszkálnak, mert vagy beképzeltnek tartanak, vagy irígykednek. Viszont ha nem szeretnél feltűnősködni nem igazán értem miért viszed el a legmárkásabb legújabb cuccaidat, hogy még jobban piszkáljanak. Akinek akarod megmutathatod sulin kívül is. Nyugodtan járj a cuccaidban, de ha tudod hogy téged ez zavar, hogy emiatt piszkálnak próbáld meg nem a legdrágább dolgaidat hordani. Esetleg próbálj meg csak simán beszélgetni másokkal és ne reagálj a gazdagsággal kapcsolatos beszólásokkal, ne is hozd fel. Ha nem értitek meg egymást akkor nem itt fogod megtaláni a barátaid, majd lesznek olyanok akik téged ismernek és nem a pénzed, ha tényleg nem vered nagy dobra.
2021. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon kellemetlen, ha valakit ezért cikiznek. Retardáltak
2021. ápr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!