Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemen egy adott szakon...

Az egyetemen egy adott szakon mennyire ritka az, hogy valaki az összes félévben minden tárgyat elsőre sikeresen elvégez?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 18:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte nem is nagyon ismerek ilyet. Az összes ismerősöm bukott már valamiből, de az egész szakon se nagyon tudok olyat, aki eddig mindig átment volna mindenből. Mérnöki szakon vagyok én is, valószínűleg én is csúszok legalább 1 félévet, ha nem kettőt. Ha nem mennék el gyakorlati helyre dolgozni, akkor maximum csak 1 félévet késnék, de még nem tudom, munka mellett mennyire megy majd a suli.
2021. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
88%

Műszaki képzéseken nem éppen gyakori :D Nekem MSc-n összejött, Bsc-n meg egy buktám volt, nehéz is volt a tárgy, meg mocskosul szivattak is. De az általános nem ez sajnos, hanem a több...

Fizika 1 egyébként nem tartozik kifejezetten a mérnökinfó szórótárgyai közé tudtommal. Ha BME-ről van szó, egyébként wikvikin elég kiterjedt irodalma van, amiből lehet készülni :)

2021. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!