Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemen egy adott szakon...

Az egyetemen egy adott szakon mennyire ritka az, hogy valaki az összes félévben minden tárgyat elsőre sikeresen elvégez?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez szaktól függ
2021. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mérnökinformatika
2021. márc. 4. 18:18
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egészen az 5. félévemig minden tárgyamat elsőre végeztem el, négyes-ötös jegyekkel. Ez nyelvszak, folyamatosan tanultam és készültem a szorgalmi időszakban is, illetve a vizsgaidőszakban is próbáltam a lehető legjobban beosztani az időm, vizsgáim. Az 5. félévemet viszont már sajnos nem tudtam befejezni (betegség) és sok tárgyból megbuktam.
2021. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mérnökinformatikán az évfolyamunkon kb 1-2 (talán 3 ilyen ember van), ez is azért, mert fogy az évfolyam létszáma is folyamatosan, eleve nekünk már a kezdés előtt mondták, hogy 10% végez időben (és ebben a 10%-ban is lehet olyan, akinek nem sikerül 1-2 tárgy elsőre, csak ügyeskedéssel felhozta), de am tényleg nem túl gyakori sajnos, elég nehéz szak, még a legjobbaknak is összejön egy-két bukás az évek során.
2021. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Az meg, hogy 5-ösre végez elsőre bukás nélkül tárgyat, na ilyennel még nem is találkoztam, kb 10.000-ből 1 ilyen talán, de ez is kb lehetetlen.
2021. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
*minden tárgyat 5-ösre
2021. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Másodéves vagyok, eddig minden meglett, most van egy tárgy, amit reménytelennek érzek ebben a félévben (pedig még csak most kezdődött:D), de akkor emiatt nem kell annyira rosszul éreznem magam.
2021. márc. 4. 18:40
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egyáltalán, egytemen mindennapos a bukás (és ezzel nem azt akarom mondani, hogy az egy tök menőm dolog, vagy ilyesmi, hanem, hogy senki nem fog megkövezni érte), ha úgy érzed, nem lesz meg elsőre (de azért próbálj meg ahogy tudsz felkészülni), akkor ne parázz annyira rá. Azt szabad tudni, hogy melyik tárgy (csak azért kérdem, mert én is ezen a szakon vagyok, hátha tudok valami jó tippet hozzá).
2021. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Fizika 1
2021. márc. 4. 18:45
 10/12 A kérdező kommentje:
Második féléven vagyok, nem másodéves. Elírtam..
2021. márc. 4. 18:46
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!