Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Visszamennétek az iskolába?

Visszamennétek az iskolába?

Figyelt kérdés
Én már úgy vagyok vele, hogy ezt a félévet inkább online töltsük el.

2021. febr. 8. 12:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
48 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Miért akarod online tölteni? Antiszoc vagy?
2021. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Visszamennék. Nagyon unalmas már itthon, pláne,hogy a barátaim nem túl érdeklődőek. "Sajnos" nem vagyok antiszoc, és nem érzem magam jól így, +engem inkább leront ,szóval ja, visszamennék.
2021. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

nem. abszolút nem. sulis életem legjobb időszaka volt ez, eszem ágában sincs visszamenni.

Mivel végzős vagyok, nagyon sanszos hogy én már nem is megyek vissza.

ép ésszel fel nem fogom, kinek lehet jó az hogy egy csomó félállati büdösgyökérrel van kényszerből összezárva napi 6-7-8 órákat.

és hallgatja a tanároktól azt a semmiszart, amit otthon a gép mellett is megtehet(és még ott is minek..)

ez kinek jó fel nem fogom.

nekem NEM, az fix.

2021. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Kevés nálam introvertáltabb ember van, de még én is aaaaannyira vissza szeretnék már menni az iskolába. Pedig nem általános iskolába járok már. A jegyeim rengeteget romlottak, amióta online oktatás van. Egyszerűen nem motivál semmi sem, hogy megcsináljam a feladatokat, mert otthon vagyok egyedül, így nincs bennem meg az az érzés, hogy de jó, itt vannak az osztálytársaim velem egy teremben, ők is ugyanúgy küzdenek velem együtt a tananyaggal, meg ha esetleg én vagy valaki lemarad vagy nem ért valamit, akkor azonnal ott személyesen tudunk segíteni egymásnak.

A másik az, hogy nem egy tanár olyan, hogy csak videókat küld be a feladatok mellé, és ha külön kérdezünk valamit, akkor még csak nem is reagál rá. Aztán meg amikor mondjuk témazárónál, hogy nem értünk semmit, mondja "Hát, de küldtem nektek rengeteg videót, amikben elmagyaráznak mindent!"

Plusz az ember szociális lény, akár extrovertált, akár introvertált. Magányosnak lenni meg nem valami jó érzés. És oké, lehet iskolán kívül is találkozni barátokkal, de ha valakinek nincsenek olyan közeli barátai, és csak az iskolában szokott korabeliekkel találkozni? Akkor nem tud mit tenni, csak várni, hogy mikor nyitnak ki újra az iskolák.

Bocsi, kicsit hosszú lett, de nekem ez a véleményem jelenleg.

2021. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

"Magányosnak lenni meg nem valami jó érzés. "


És ezt te mégis mi alapján mered kijelenteni? Én magányos vagyok és abszolút kifogástalanul érzem magam, sose voltam jobban! Soha.


Pedig a szülőkön kívül kb élő emberrel nem beszéltem november óta. És? Sose voltam jobban. És a puszta gondolattól is rosszul vagyok hogy vissza kell menni( szerencsére nem is kell..)

Na most akkor hogy van ez?

2021. febr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
A normális emberekre gondolt, nem az antiszoc ***.
2021. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
#5 Akkor neked még annyi szocializálódásra sincs szükséged, mint nekem. Ilyen értelemben ez tök jó, mert téged egyáltalán nem zavar ez az egész helyzet. Nekem nem elég itthon 3 emberrel lennem minden nap. Meg amúgy is a szüleim csak késő délután érnek haza, öcsém meg általános iskolás, így ő sincs délelőtt itthon. Neten barátkozni mindig is jobban szerettem, mint a való életben, de azért az mégsem olyan, mint személyesen beszélgetni.
2021. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Isten ments, hogy hajnali 5kor kelljek megint és délután 4re érjek haza, borzalom.
2021. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
igazából 4-5 hónap után nehéz lenne visszaszokni szerintem. tegyük fel tavaszi szünet után már megyünk. mire megszokom, hogy ilyenek a napjaim, már megint nyári szünet van
2021. febr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Végzős vagyok. Igazából én azért sem mennék vissza az iskolába, mert nekem most utolsó évre úgy jött ki, hogy naponta 2,5 órát kellett utaznom összesen, és ugye mindig reggel 6-kor elmentem suliba, 4 előtt haza se értem... szóval na, eléggé fárasztó volt a buszozással, meg mindennel az egész. Ilyen szempontból nekem ez az online suli tök jól jött, mert így nem vagyok hulla fáradt, és nem csak 4 órákat alszom. De nem csak ez. Alapból így több a szabadidőm, mert pl. ott a tesi, rajz, meg az ilyesmi órák. Szerencsére viszonylag elég keveset kell ezekkel szenvedni online suliban, szóval így pár óra szabadságot nyerek, és inkább más hasznos dologra tudom fordítani az időt. És ugye rendes oktatásban mindig ugye nyilván rendesen meg vannak tartva ezek a tanórák is, és eléggé irritáló az, amikor egy nap 9 órája van az embernek, és abból 2 óra rajz, 1 tesi. Szóval na, nagyon eltudják húzni a napot ezek a tantárgyak. Szóval nekem nem lenne bajom, ha most nem kéne visszamennem erre a 2 hónapra suliba. Meg már aztán jó pár hónap eltelt, már elég nehéz lenne visszaszokni is, és nekem végzősként tökre fölösnek érzem, hogy most vissza kelljen menni, mert én így jobban tudok koncentrálni a fontos tantárgyakra.
2021. febr. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!