Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova vesznek fel szerintetek?

Hova vesznek fel szerintetek?

Figyelt kérdés

A fő osztály a debreceni Fazekas spanyol-kéttannyelvű lenne. Sok iskolát bejelöltem még, de a fazekas pontszámítását írom most le.

Az írásbelit sajnos nagyon elrontottam az izgulás miatt, de a matekot felezik a magyar pedig a fazekas átlagnál jobban sikerült.

Így felezve a matek 15,5 (31) a magyar pedig 36

Összeadva ez ugye 51.5

A szóbeli szerintem maximális pont lesz, ugyanis nagyon sokat készülök rá és beleadok mindent amit csak tudok.

A vitt pontok a maximális 50-ből 48.

Az összeset így összeadva 124,5 a maximális 150-ből.

Szerintetek hova van esélyem?

15 helyre megyek felvételizni egyébként, tehát attól nem kell tartanom, hogy sehova nem vesznek fel.



2021. febr. 7. 15:43
 1/4 anonim válasza:

Sziaa!

Uha szerintem szep felvetelit irtal az atlag most nagyon lement iden

Ha engem kerdezel sok eselyed van bejutni a felvetelid is jo meg a hozott pontjaid is. A szobelin meg nem kell izgulni add onmagad es biztos felvesznek :))

2021. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem tudom milyen iskolákat jelöltél be még de a fazekasba őszintén nem tudom hogy ez elég e, de maradjunk annyiba hogy van esélyed.
2021. febr. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Majdnem mindet debrecenben 😅 Ady, Csokonai, Medgyessy, stb...
2021. febr. 16. 20:52
 4/4 anonim válasza:
Huu valahova BIZTOSAN felvesznek attól nem kell félned mert jó pontokat hozol és jó pontokat írtál. Ügyi vagy! Én is most felvételiztem csak én az adyba szeretnék menni nyekre
2021. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!