Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jog után kommunikáció és média?

Jog után kommunikáció és média?

Figyelt kérdés

2021. febr. 3. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
50%
Felőlem,ha szeretnéd; és van még támogatott féléved, és kedved, vagy pénzed amivel ki tudnád fizetni a tandíjat. Szal meg ha energiád is van; de én a helyedben, ha már kijártál egy egyetemet, akkor én elkezdenék pénzt keresni, de mondjuk leveleőz akár lehet jó, ha szeretnéd; amúgy arra gondolok, hogy lehet olyan egy levelező is, hogy nem csak szombat, hanem péntetek is; erre tehát még figyelj, nehogy folyton pl el kelljen kéredzkedned. Sőt. Én nem tudom, létezik-e, de pár éve még hallottam olyat is, hogy valahol úgy volt a levelező-tagozat, hogy kedd-szerda. Ezt nem tudtam mire vélni; de szóval remélem,ha valahol volt is ilyen , már áttették hétvégére. Szóval szerintem most keress, gyűjtsél pénzt; és akkor hát nemtom, kicsit később vágnék bele én már max. Mondjuk okés ,értem, hogy lehet, hogy most érzed magadban a tetterőt; de szal na. :) Én még szerintem jog után egy darabig még egy FOSZK-ot sem vállalnék be. Egyébként nem tudom, van -e pl kommunikáció&médiából foszk. (Felsőoktatási szakképzés; ugyanúgy egyetemen tanulnád, csak rövidebb képzési-idővel.) Szal én most tehát inkább az önálló élet megteremtésén gondolkodnék, szóval szerintem úgy jobb, hogyha pl nem kell elszámolnod a szüleidnek a zsebpénzeddel, meg ilyesmi. Tehát énszerintem képezted már magad eléggé; valamint még pl arra gondolok, hogy szerintme pl esetleg a beszéded is szép lehet, mert a jogi dolgok, azok szerintem mindig valami szép, míves, kifinomultan vannak megfogalmazva; tehát szerintem még az is klassz lehet. Tehát mondom, én még egyelőre egy jog után pl egy foszkot se mernék bevállalni. (Amúgy valahol FOKSZnak írják, az is ugyanazt jelenti , mint a FOSZK)
2021. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!