Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE kommunikációs és médiatudo...

BGE kommunikációs és médiatudomány vagy PPKE komm. és médiatudomány inkább?

Figyelt kérdés
Első helyekre az ELTE két szakát írom, harmadiknak választanék a fenti kettő közül. Melyiket ajánljátok? Akinek valami tapasztalata, szívesen fogadom (PR szakirányt szeretnék majd)

2021. febr. 2. 10:42
A kérdező szavazást indított:
BGE
PPKE
8 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi érdekel. A Pázmány képzésén inkább a médián van a hangsúly (újságírás, rádió, film, médiaelmélet, pr), míg a BGE képzése inkább a kommunikációra teszi a hangsúlyt, azon belül is üzleti/gazdasági kommunikáció, reklám. Mivel elsőnek az ELTE-t jelölöd, ezért szavaztam a Pázmányra, mert ennek a két egyetemnek a képzési profilja és oktatási módszertana közelebb áll egymáshoz, mint a BGE. (Én PPKE-n és ELTE-n végeztem, a barátom pedig a BGE-n, így mindegyikra van vmennyire rálátásom.)
2021. febr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!