Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolában a menzabefizetés...

Iskolában a menzabefizetés (újbóli) leállítása jelent valamit a februárra nézve?

Figyelt kérdés

Utoljára novemberben állították le, nem lehetett befizetni se novemberre, se decemberre. A folytatást tudjuk.

Majd januárra újra be lehetett, de hamar le is állították, mikor kiderült hogy nem nyitnak jan 11-től.

Most indulna a februári befizetés-de nem lehet. Indok nincs, csak épp a nyers tény, hogy februárra nem lehet ebédet befizetni.

Ez jelent valamit?


mert novemberben jelentett-így utólag visszanézve elég egyértelmű üzenet volt.


2021. jan. 21. 06:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy bizonytalan a nyitás. Amúgy nem irigyellek, hogy reggel 6-kor ez nyugtalanít.
2021. jan. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"Amúgy nem irigyellek, hogy reggel 6-kor ez nyugtalanít."


Én nem korán keltem még le se feküdtem.

2021. jan. 21. 06:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy fogalmuk sincs, mi lesz. Bőven egyszerűbb kevesebb időt hagyni a befizetésre mint később visszautalgatni a pénzeket, mivel az se biztos, hogy egyáltalán lesz-e jelenléti oktatás még az idei tanévben. (Szerintem lesz, de nem biztos.)
2021. jan. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"később visszautalgatni a pénzeket"


eddig se adták vissza csak tologatták, nekem még a novemberi pénzem van benn azzal a jelszóval hogy ha újra lesz menza majd betudják.

2021. jan. 21. 06:22
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
hát szerintem menza egy jó ideig okafogyott lehet erre a tanévre már nem is kell, majd ősztől....
2021. jan. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, még bent van a novemberi pénzed. Képzeld el, hogy végzős vagy (vagy a gyereked, nem derül ki a kérdésből, hogy kinek a kajájáról van szó). Ha év végén elballagsz- már ha lesz ballagás :) - úgy, hogy közben nem ettél, akkor azt a pénzt vissza kell utalniuk. Elég lesz ennyi probléma nekik, nem kell még a februári befizetéseket is halmozniuk.
2021. jan. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Azt jelenti, hogy ha lesz februártól jelenléti oktatás akkor kapsz a suliban ebédet. Ha nem lesz a suliban jelenléti oktatás februártól akkor meg jóváírják. Ugye milyen egyszerű a magyarázat?
2021. jan. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Kérdezd meg mindennap légyszi!
2021. jan. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 PSPETI ***** válasza:
87%
Te mennyit agyalsz ezeken a kamukérdéseken balázska?
2021. jan. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 PSPETI ***** válasza:
65%
Kérdeztem valamit balázska, f..ért nem válaszolsz?!???????
2021. jan. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!