Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak? Online oktatás

Mit csináljak? Online oktatás

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy ma fogorvoshoz megyek, de ma is feleltem volna. Ezért nem tanultam. De az orvosnak nem jó most,ezért itthon leszek de órára nem akarok menni mert akkor rossz jegyet kapok. Mit tehetek? Egy szülői igazolást pazaroljak el 2 órára?
2021. jan. 18. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Figyelj csak, ha online óra, ahogy fent említetted, nem tudod azt mondani, hogy nincs net? Vagy arra is szülőit kérnek? Én ezt próbálnám meg a helyedben.
2021. jan. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Megbeszéled a fogorvossal, hogy adjon erre a napra is igazolást. Ő mondta le, ennyit igazán megtehetne.
2021. jan. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szó szerint mondta le, nem is azt írtam. Csak nem jó neki most.
2021. jan. 18. 09:13
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Teljesen mindegy, miatta nem tudtál hozzá menni, nem magad miatt.

Nyilván úgy tervezed az életed, hogy másokhoz kell igazodnod, erre egyik pillanatról a másikra beint neked. Akkor az a minimum, hogy amire terveztél, arra ad igazolást. Pláne így, hogy azért nem készültél, mert miatta máshogyan szervezted az életed.


De azt is megteheted, hogy ezt elmondod a tanárnak. Ha jó fej, akkor engedi, hogy máskor felelj. Neked kell tudnod, hogy mennyire rugalmas.

2021. jan. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Inkább igazat mondj.
2021. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!