Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A mostani sulizár tétje lehet...

A mostani sulizár tétje lehet nem is a feb 1, hanem az, hogy egyáltalán idén lesz -e még iskola?

Figyelt kérdés

Több tanártól is hallottam, hogy ne azon dilemmázzak feb 1-től lesz-e iskola, hanem azon, egyáltalán idén, a tanévben lesz-e még!


Azért így kicsit más a dolgok állása.


2021. jan. 14. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
A tanárok nem tudnak semmit, gondolom nem jósok.
2021. jan. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem jósok, de több közülük megmondta hogy őszi szünet után bezárunk-és úgy lett. Megmondták hogy nem lesz itt jan 11-el nyitás-és nem is lett.

Most meg ezt mondják-hát ha ez is bejön mint a többi, akkor jóóóó darabig nem megyünk.

2021. jan. 14. 09:26
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
A világban/itthon zajló eseményeket látva tényleg elég kérdéses, hogy mikor mehetünk újra suliba. Én végzős vagyok, nekem az utolsó tanítási nap április 29, fogalmam sincs, hogy addig lesz-e jelenléti oktatás. Azt gyanítom, hogy minimum márciusig itthon leszünk.
2021. jan. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező a tanév végét azért nem jósolnám, de hogy a tavaszi szünetig nem mész, arra nettó mérget vehetsz sztem.

AKi végzős annak ez egy csöppet problémás.

2021. jan. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy picikét :D :(
2021. jan. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

#4: Aki bioszból, kémiából vagy fizikából emeltezik annak tényleg gáz.

De én személy szerint így könnyebben tudok készülni, az emeltes tárgyaim pedig az angol és az infó, amelyekből szintén fel lehet online készülni.


De én is azt tippelem hogy húsvétig nem lesz semmi, mert már kimutatták az angol mutációt plusz van egy sanda gyanúm hogy a kormány szeretne a rezsin spórolni.

2021. jan. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Mindneki írja, hogy a végzősőknek gáz. Nálunk a végzősők heti 1x bemennek tételeket kidolgozni. Ilyet lehet szóval annyira mégse gáz nekik.


Szerintem februárba még nem fogunk menni, menni akkor fogunk ha elegendő oltás érkezett és elegendő ember megkapta. Sztem plusz 1 hónapot még ráfognak dobni.

2021. jan. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

mi meg sem kaptuk még a tételeket :D sőt, hír sincs róla... "majd időben megkapjátok"...

de én tényleg jobban bírom az online tanítást, a faktos tárgyamból kérdéses lesz az emelt, de tantermi oktatás alatt sem haladtunk semmit.

A tanárok lekaksizzák az érettségit, így jobb, hogy nem kell napi 8 órában hallgatni a sok felesleges dolgot, ahelyett lehet egyénileg dolgozni, gyakorolni. Annyi hiányzik, hogy az irodalom és töri esszéket nem tudom magamnak leellenőrizni, de ehhez az iskolában sem kapnék segítséget.

Szóval én reménykedem, hogy április 29.ig online oktatás lesz, bár tudom, ez sokaknak nagyon rossz...

2021. jan. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 nem tudom te nappalis vagy-e én esti gimibe járok ott a tanárok megmondták a végzősők élveznek most prioritást.


Nekünk 2 hetente van 1 nap amikor órákat tartanak igaz kell egyedül is tanulni de szerintem jobb mint jelenlétibe, legalábbis én így jobban haladok és 11.es vagyok.

2021. jan. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
nappalis, ráadásul 6 évfolyamos oktatás is van az intézményben, így néhány tanár kénytelen az iskolából tartani az órát, ami nem tesz jót az órák színvonalának
2021. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!