Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szakot ajánlanátok, ha...

Milyen szakot ajánlanátok, ha csak egy diploma kell?

Figyelt kérdés

Emelt történelemmel van 350 pontom. 4 éve érettségiztem. Dolgoztam. Előnyt jelent egy diploma ma már.


Levelezőn gondolkozom.

Vélemények?


F.



2021. jan. 4. 21:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
79%

Pont így voltam vele én is utolsó, hogy letagadtam a papíromat azért hogy felvegyenek. Nem is dolgoztam 1 napot sem a szakmámban. Mindezt azért mert fiatalon azt sem tudtam mi akarok lenni ha nagy leszek. Aztán X idő után megtaláltam a helyem.


Szóval igazuk van azoknak akik azt írják hogy olyan szakot válassz ami tetszik és amiben szívesen dolgoznál majd. Persze ha nem jársz úgy mint én, hogy fogalmad sincs. Mert ha egyetemre jársz, elvégzed a szakot ami nem is igazán érdekel, nem fogsz a diplomáddal semmit sem érni. Legfeljebb annyit hogy jó lesz mesterképzésre jelentkezéshez.

2021. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!