Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kijött a kormányrendelet a...

Kijött a kormányrendelet a középiskolák nyitásáról jan 11-én vagy nem?

Figyelt kérdés

Azt mondja meg nekem valaki kijött kormányrendelet valóban a középiskolák jan 11-én történő nyitásáról vagy sem?


Azért nem értem, mert van aki szerint kijött de minek jött volna, ha a zárást elrendelő rendelet meg jan 10. este 23.59kor hatályát veszti?

Nem kell rendelet arról hogy kinyissunk, ha a zárás elrendelése eleve csak jan 10-ig tart?


Most akkor van erről rendelet vagy nincs?


2020. dec. 30. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem jött ki még semmilyen rendelet. Leghamarabb is csak január 11 előtt pár nappal fognak bármi biztosat mondani, az akkori adatok ismeretében.
2020. dec. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs, majd akkor lesz, ha hivatalos döntés születik erről, ami a jövő hét elején várható.
2020. dec. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak mert egy fórumon egy önkormányzati dolgozó a "megjelent kormányrendeletre" hivatkozik az iskolanyitás kapcsán. én nem tudok erről semmit, én csak a droidbáb Maruzsa makogását hallottam semmi többet, az meg tudjuk mit ér (nov 4 maruzsa nem zárunk be, nov 9-bezárunk.... ennyit ér...)
2020. dec. 30. 10:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A kormányrendeleteket a Magyar Közlöny oldalán lehet megnézni, mielőtt mindenféle pletykát elhisztek. 😉
2020. dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Majd január 11 előtt pár nappal közlik a médiában és lesz kormányrendelet. Pillanatnyi állás szerint arra készülj, hogy január 11-én mész suliba (csak a közoktatásra igaz). Feleslegesen kattogsz ezen. Több kérdésedre adtam már a következő választ: itt a gyakorin senki sem fog tudni neked halálbiztos választ adni a kérdéseidre.


Az aktuális járványhelyzet majd eldönti. Nem a megbetegedések száma, hanem kórházban ápoltak száma és a halálozás lesz a döntő befolyásoló tényező.

2020. dec. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!